Widok

oszukana

Śródmieście Temat dostępny też na forum:
Witajcie dziewczyny.Zgadzam się z twierdzeniem tego kolesia ,,jak suka nie da to pies nie weźmie,,trzeba się do tego otwarcie przyznać.Choć nie należymy do tych kobiet ale zarówno faceci jak i kobiety są bardzo rozwięźli.Nie rozumiem tego że można kochać przez jakiś czas a później się obudzić i powiedzieć że się kogoś nie kochało.Jak później można kolejnemu mężczyźnie zaufać Zostaje rana do końca życia.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
mysle ze to diabel toba kieruje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asha to zrobił grzech.... grzech wyniszcza ludzi, wypala w nich miłosc i zostaje samozadowolenie brak uczuc tylko cielesnosc...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry