Widok

szycie sukienki

Wesele Wejherowo Temat dostępny też na forum:
witam! czy któraś z Was szyła lub kupowała suknie w salonie BJ w Wejherowie? może jakieś opinie?? pozdrawiam

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja szylam suknie slubna w salonie Bj w wejherowie....jestem z nich bardzo zadowolona....suknia jest uszyta tak jak sobie ja wyobrazalam....jesli masz jakies pytania to napisz- napewno odpowiem

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez sie przyłaczam do pytania powiedz mi jak wyglada sprawa z materiałem i cena szycie

z gory dziekuje:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
material oni maja.....ja za swoja suknie,welon,bolerko i podusie zaplacilam 1300zl wiec cena jest dobra

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=399207&t=376824

tu mozecie zobaczyc moja suknie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja tez mam pytanie a propos szycia w BJ:
Ile razy jezdzi sie na przymiarki i czy wywiazuja sie z terminow?
I jak to jest dokladnie z tym szyciem na wypozyczenie - oni szyja, ja wypozyczam i kiedy musze oddac?


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak terminow dotrzymuja.,....ja mialalm tylko 3 przymiarki co miesiac lub dwa....nieiwem jak to jest z szyciem na wypozyczenie bo ja szylam na wlasnosc

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam tam w sobote i pani powiedziała, że do wrzesnia moga miec nawet jeszcze ze 3 kolekcje , że nie musze się tak spieszyc. uszycie i zostawienie na salonie to chyba 900zł, a szycie-kupno 1300zł. uważam, że cena jest kusząca i chyba własnie będę sobie szyła sukienke. a Wy dziewczyny macie już jakieś na oku? pozdrawiam

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam :)

Wiem, ze Piona korzystala z tamtego salonu i sukienka byla sliczna.

Tu jest jej watek:
http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=454675&t=443372

Znalazlas juz zespol?

Pozdrawiam!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też korzystałam z szycia na wypożyczenie w BJ w Wejherowie. suknie była piękna. Miałam 3 przymiarki, a za 900 zł, dostałam sukienkę, halkę z kołami, welon , stroik do włosów oraz bolerko. Suknie dostałam tydzień przed ślubem a oddałam ją w środę po ślubie. Suknie pomogły mi wybrać te panie, które szyły,a uszyły mi wg projektu Lisa ferra - Demetrios. Materiał one ściągały, koronki a suknia od oryginału różniła się jedynie brakiem firmowej metki.
Szycie trwało ok. 3 miesięcy, a terminy wszystkie były dotrzymane. Moje 3 koleżanki z pracy też tam szyły swoje sukienki i też były bardzo zadowolone - buty tam też można dopasować do sukienki.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co sądzicie o szyciu sukni na wzór pronoviasu czy la sposy z madonny. Widziałyście u nich w salonie suknie wg nich szyte. Ciekawe czy wyszłyby takie same?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może ktoś z was szyje i sprzedaje swoje ubrania? Taki biznes w sumie ma sens, dzisiaj produkty handmade są bardzo modne. A przykładowo patrząc na miejsca typu hurtownia tkanin https://manufakturatkanin.pl/ , to materiały drogo nie wychodzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry