Widok

tabletki na odchudzanie

Wesele Temat dostępny też na forum:
Kto zna dobre skuteczne i dające widoczne w miarę szybkie efekty?

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko zoładek sobie zepsujesz

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma czegoś takiego jak dobre tabletki na odchudzanie ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem zdesperowana :( buuuuuuuuuuuuuuuu


jak było 3 miesiace przez slubem zaczelam sie odchudzac cwiczyłam jadłam normalnie (lekko ale sie nie głodziłam) i schudłam ale dałam sobie spokoj i znowu przytyłam ;((((

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wez regulax to sa tabletki na przeniane materi

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia- daj na luz, ja też postanowiłam pół roku temu że do ślubu będę szczuplutka a tu lipa, jak na razie 3-4 kg mniej.
Ale nie przejmuję się tym.
Odradzam tabletki.
MAm koleżankę w pracy, ok kilku lat bierze te świństwa, efekt jojo murowany. Najpierw schudła 17 kg, potem przytyła 25 kg.
Wariactwo!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe
jesli myslisz ze w 16 dni zrzucisz kilka kilo to sie grubo myslisz
niestety, true life

image
2rabbits.eu - pościele, kocyki i przytulanki dla maluchów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cot ale Ty masz troche czasu :):) mozesz luzno schudnac jak chcesz a mi tylko to zostało chodzi mi tylko o to zeby nie czuc głodu


dzieki za troske dziewczyny :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja kolezanka na diecie amerykańskich kosmonautow tez schudła około 18 kg i przytyła jeszcze wiecej ale to juz jest głupota a nie dieta

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na czym polega ta diet:) polecam vip slim nowe urzadzenie

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taaa, takie "skuteczne" tabletki uzależniają... jeszcze przed ślubem na odwyku skończysz... ja się tak stresuję, że już jeść nie mogę... chudnę, mimo woli... Pozdro...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mar-chew - ja niestety stresy raczej zajadam
gosia... - czarna kawa jedno jajko i 100gram miesa jakiegos dziennie i to wszystko... tragedia w ogóle... mi tyle na sniadanie nie starczy :D ogolnie jest taki rygor ze nie mozna żuc gumy nawet... kolezanka po 2 dniach lezała w domu jak zwłoki nie miała siły na nic... schudła to fakt ale....

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
....ale jakim kosztem.....

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja lekarka przypisała mi Meridia 15 - tabletki na zmniejszenie łaknienia. Na początku słabo się czułam kiedy zaczęłam je brać, ale w pierwszym tygodniu schudłam 4 kg. Trzymam tą wagę od 4 tygodni, tabletki chyba już nie działają :/, sama ograniczam jedzenie i mam nadzieje, że schudnę jeszcze przez te 2 m-ce do wesela.... Ale najważniejsze jest i tak ćwiczyć! Ale tego efekty widać dopiero po 3 m-cach... Wiec sama nie wiem, niby Meridia jest ok, ale czy nie szkoda zdrowia... Co prawda przypisał je lekarz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja ostatnio doczytałam się, że merida to również straszne świństwo.
Potwierdzone jest, że przyczyniła się do śmierci ponad 30 osób. Niszczy wątrobę, serce i działa na układ nerwowy, czyli powoduje zanik nadmiernego apetytu . Przynosi upragniony efekt, a jak. Po takim szale organizm traci kg, to zrozumiałe. Ale później? Później wraca wszystko do początku- znowu ważysz dużo, a nawet więcej. A do tego koszmarnie osłabiony organizm.
NIE!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiecie co.... kupiłam sobie przed chwila zdorwe jedzenie i chyba ew. kupię błonnik... to jest chyba zdrowe?

i zaczynam cwiczyc

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no meridia dziala na zasadzie blokowania receptorow w mozgu odp za uczucie glodu...... :) kup sobie amfe - jest tansza a takie samo dzialanie .... nie qmam lekarzy ktorzy przepisuja takie rzeczy// kto ci to g.. przepisal?? jaki lekarz?? rodzinny??

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DIETE 1000 KALORII ZASTOSUJ NIE JEDZ PO 18 I W OK 10 DNI SCHUDNIESZ OK 4 KG
DO TEGO NIE ŁACZ NP MIESA I ZIEMNIAKOW

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hektolitry wody


kumpela kiedys miala takie tabletki do ssania - ananas - powstrzymuja uczucie glodu

image
2rabbits.eu - pościele, kocyki i przytulanki dla maluchów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zrób sobie 3 dniową dietkę oczyszczającą, same warzywa i troszkę owoców ( mają dużo cukru), no i oczywiście jeśli jesteś w 100% zdrowa a potem dodawaj lightowe jedzonko typu jogurcik, chudziutkie mięsko itp. I ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Podobno można zgubić 2 kg przez tydzień a ty masz 3 tygodnie, choć najbezpieczniejsze gubienie kilogramów to 1 kg/tydzień. Pij dużo wody mineralnej niegazowanej, min 2l dziennie i nie jedz po 18.Dasz radę, ale zastanów się czy faktycznie potrzebujesz a o tabletkach zapomnij!!!! :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm w 2 tyg to chyba bedzie ciezko schudnąć sporo.... duzo wody, jak lubisz jesc duzo to jedz często ale mniejsze porcje, poza tym nie jedz po 17, zajmij sie czyms zeby nie myslec w kolko o jedzeniu - jak sie nudzisz to jesz a jak masz zajecie to nie myslisz o jedzeniu.

ja uwielbiam jesc, slodycze pozeram kilogramami a schudlam przed weselem 3-4 kg - dla mnie to duzo bo generalnie jestem szczupla (teraz juz baaardzo szczupla), ale jem malo a czesto, polecam tez Activie, czarną kawę i otręby na przemianę materii...

nie truj sie tabletkami - szkoda zdrowia dla jednego wieczoru - a tych kilku kg pewnie i tak nikt nie zauwazy (tylko Ty bedziesz sie troche lepiej czula)


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki dziewczyny za słowa otuchy i pomoc :)

macie racje, pocwicze troche ogranicze jedzenie porobie brzuszki.... moze cokolwiek mi to da

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jedz otreby.np z naturalnym jogurtem. one maja takie działanie ze w brzuchu pecznieja i nie chce sie jesc a sa zdrowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czerwona herbatka polecana przez moja mame:))Zgubiła bez specjalnej diety kilka centymetrów....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo odchudza ananas - zawiera bromelinę, tóra przyśpiesza przemianę materii. Można jeść kawałek ananasa przed każdym posiłkiem lub kupić wyciąg z ananasa (bromelina) w aptece. Kilka znajomych osób się w ten sposób odchudziło - stosując oczywiście lekka dietę do tego ;)

"Bądź tą zmianą, którą chcesz zobaczyć w świecie"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
startuj z dieta kopenhaska trwa 13 dni wiec zdazysz ja jestem dzis 4 dzien na niej i juz stracilam 1 kg czuje sie rewelacyjnie


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po diecie kopenhaskiej strasznie smierdzi z buzi.... nie polecam....zwlaszcza, ze masz kogo calowac ;)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tabletki tutaj nic nie pomogą. Zamiast wydawac miliony na jakies bzdurne swinstwa to zainwestuj w dietetyka. Wtedy bedziesz miala pewnosc. Te wszystkie rzeczy ktore są light tak naprawde to wielkie g...!!! Lepiej zjesc malo a tlusto niż tone suchego jedzenia.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedz grejfruty i ananasy codziennie, zapisz się na basen, zawsze przed jedzeniem wypij szklankę wody, napełnisz brzuszek i zjesz mniej.
A jak przyjdzie kryzys i będziesz chciała zjeść batonika to pomyś o dniu ślubu i o sukni i o tym, że chcesz zgubić te cholerne pare kilo ;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie prawda. Trzeba trafić na dobry środek ze sprawdzonym składem.
Biorę od 3 tygodni Slimcea, i są niesamowitym wspomagaczem odchudzania. Wprawdzie nie leci mi tyle kg co gwarantuje producent ale schudłam już 5kg. A efekt ma przyjść po 2-3 miesiacach dopiero ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Slimcea daje całkiem niezłe efekty, oczywiście przy zachowaniu jakiejś diety i uprawianiu sportu. Mi dzięki niej udało się schudnąć 8 kilogramów :) po 2 miesiącach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, ja też obiecałam sobie rozmiar 36 do ślubu i co? I nic :)

Cudów nie ma, trzeba ćwiczyć i nie przesadzać z jedzeniem musze w końcu ryszyć tylek i poćwiczyć.

Powodzonka!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też sobie obiecałam, że do ślubu (09.08.2014r) schudnę i mam jeszcze czas ;) Zaczęłam od 07.03.2014r i już prawie 10 kilo mniej :) Poszłam do dietetyczki http://www.efektcentrum.pl/ a do tego staram się dwa razy w tygodniu na fitness chodzić. Uważam że tabletki nikomu na dobre nie wychodzą i jak się chce i ma się samozaparcie to się da ale na wszystko potrzeba czasu ;) Mam nadzieję, że do ślubu uda mi się z jeszcze jakieś 15 zgubić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukasz dobrych które dają efekt to sprawdzajcie te: https://dietalux.wordpress.com/ :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry