Widok

tego roczny maturzysta -

Jestem tegoroczną maturzystką i moje odczucie jest takie że do matury przystąpiłam wraz z resztą uczniów na złość dyrekcji. 0 (zero) informacji na temat tegorocznych maturzystów (absolwentów tej szkoły czyli rocznika 1993) Na stronie szkoły o wszystkim ale nic dla tegorocznych maturzystów a dlaczego? odp bo tak szkoła od samego początku traktowała ten rocznik i to wszystkich tych co byli marnymi uczniami jak i tych dobrych. Każdy radził sobie sam czyli jak chciał się przygotować dobrze do matury brał korepetycje. Na szkołę nie mógł liczyć. Jak nie tancerz i kajakarz lub nie interesuje się do przesady żydami to się dla dyrekcji nie liczy. Matematyka Polski Język nawet dla chętnych był dostępny na poziomie 2 w dużym porywie. Dyrekcja nie panuje nad....dobrym nauczanie krótko nie ma dobrego pomysłu co zrobić aby nauczanie było na wyższym poziomie. Dla nich najważniejsze złapać jak najwięcej uczniów i niech się dzieje wola nieba i rodziców (korepetycje) W tym roku to już przeszli samych siebie olali maturzystów jak ich rodziców. Tak głupich powodów do dawania nagród to już długu nie słyszałam czyli wydane pieniądze na głupoty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.sjp.pl/tegoroczny Naucz się pisać, zanim weźmiesz się za upublicznianie swoich opinii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry