Widok

terapia

wątek dla wszystkich, którzy chcą się poczuć lepiej :)
będzie to terapia grupowa ...
zaproszone są wszystkie osoby tolerancyjne, nie używające wulgaryzmów, miłe, przyjacielskie, uczynne ...
szukamy terapeuty ;)
cel terapii można odszukać w wątku "spotkanie w czwartek :o)"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Katienka być mondra kobieta ;]

-=JuStine=-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moim pomysłęm na zycie jest za wszelka cene unikanie monotonii ;d kto idzie do kwadratu w piatek ? ;p

-=JuStine=-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o!
co mi ostatnio wyszło ;P

Otóż udało mi się sprawić, że zadzwonił do mnie miły facet, na którym kompletnie mi nie zależy a ktoś, kto chciałabym by dzwonił (a najlepiej przyjechał i został) nawet nie zapamiętał mojego numeru...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czasami, gdy coś nie wychodzi, to też powód do radości...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie rozumiem, zależy Ci na nim czy nie ? czy Wy kobiety nie potraficie napisac wprost o co Wam chodzi ? ;))))))))))

...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> W piątek, jak mi się uda idę na imprezę powakacyjną. A potem,
> niestety (niestety z powodu ominięcie imprezy urodzinowej w
> kwadratowej) chyba wsiadam w pociąg i jade do Wrocławia.

to pozdrów Wrocław... no i pomachaj mu łapką ode mnie :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
very much...

...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście chodziło mi o muchy ;)

...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok ja Ci napisze wprost..wszystkim kobietom tutaj obecnymz alezy tylko i wyłacznie na Tobie..wszelkie poszukiwania innego końćza sie niepowodzeniem... :)

-=JuStine=-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no chociaż jedna napisała prawdę ;))))))))))))))))

...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak..bo ja wierze w jedynego boga..GIZMO ;d hahaha

-=JuStine=-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Katienka napisał(a):

> o!
> co mi ostatnio wyszło ;P
>
> Otóż udało mi się sprawić, że zadzwonił do mnie miły facet, na
> którym kompletnie mi nie zależy a ktoś, kto chciałabym by
> dzwonił (a najlepiej przyjechał i został) nawet nie zapamiętał
> mojego numeru...

powinnaś spróbować jeszcze raz :)

(chodzi mi o wypisanie pozytywów, bez ironii i z większą uwagą, i niekoniecznie na forum, powodzenia :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bog Gizmo Ci odpłaci za Twoje oddanie... ale najpierw musisz się oddać ;))))))))))))

...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ohh..jasne złoze sie Tobie w ofierze ;]

-=JuStine=-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy Ty sobie zdajesz sprawę, jakie nas męki czekają po śmierci z takim nastawieniem do życia ?! ;)

...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja Ciebie namaszczę...

...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
extra tylko nie kaz mi milowac blizniego..niechaj czczenie Ciebie o gizmo wielki i wspanialy bedzie tylko przyjemne ;]

-=JuStine=-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja czasem lubię się nudzić.
i nie jestem fajna.
ale lubię ludzi.
no, może nie tego dupka, bo dla niego poza złością mam inne uczucia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm nei wiem jakei meki ale licze po cichu an to ze sie spotkamy w piekle ;d sasasasa

-=JuStine=-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry