Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wspaniały sklep wątek zamknięty Serdecznie polecam sklep. Dostępny towar jest wysoki jakościowo. Zakupiony...
~Adrian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2016

Sklep dla wszystkich aktywnych ludzi:-)) wątek zamknięty Sklep,który potrafi spełnić nasze oczekiwania dotyczące produktów...
~Magdalena Rożyk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2016

Polecam w 100% wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Kubki termiczne, które kupiłam dla całej rodziny...
~Basia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 grudnia 2015

super sklep wątek zamknięty Od jakiegoś czasu jestem klientką sklepu tienda24 z każdego zakupu jestem...
~Renata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2015

Scorpion - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre ceny, pomocna obsługa!
~Scorpion
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

najlepszy sklep ze scyzorykami w Trójmieście wątek zamknięty Gorąco polecam ! Pojechalem kupić dla moich harcerzy prezent na Mikolajki ....
~tata Harcerzy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

Rewelacja. wątek zamknięty Poprostu rewelacja.Super jakość w przystępnej cenie. Obsługa fantastyczna...
~Darek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 października 2014

tienda24 wątek zamknięty O kubek termiczny, który kupiłam w "tienda24" bije się połowa rodziny :)...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 października 2014

TIENDA24 wątek zamknięty WSZYSTKO 1-SZA KLASA - POLECAM WSZYSTKIM !!!!! PS.BARDZO SYMPATYCZNE...
~ADAM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 października 2014

Patrycja - opinia wątek zamknięty Zakupiłam chustę wielofunkcyjną oraz zmywalną kredkę do malowania po wannie....
~Patrycja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lipca 2014

Bardzo miła obsługa wątek zamknięty Pojechałem po menażki i krzesiwo na wyjazd , a przy okazji kupiłem bojówki...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lipca 2014

jjucha - opinia wątek zamknięty Zakupiłam matę samopompującą oraz ręcznik szybkoschnący towar super i cena...
~jjucha
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 czerwca 2014

obsługa i jakość na wysokim poziomie wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, a przy tym równie profesjonalna. Szeroki asortyment,...
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2014

Naprawdę profesjonalna obsługa. wątek zamknięty Towar dobrej jakości - dostarczony w ekspresowym czasie. Sklep ten polecam...
~Kamil
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 listopada 2013

Szybka wysyłka i sympatyczny kontakt. wątek zamknięty Zamówiłam plecak Wisportu w promocyjnej cenie. Wszystko odbyło się płynnie i...
~Weronika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

super szybka dostawa wątek zamknięty Mają odzież rowerową Berkner w dobrych cenach. Wysłali mi towar...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry