poszukiwałem drugiego auta o charakterze bardziej rodzinnym. całkiem przypadkiem trafiłem na komis Zdunka. w momencie oglądania aut podszedł do mnie sprzedawca. po krótkiej rozmowie szybko przedstawił nam auto, którego szukaliśmy (widać było,że ma dużą wiedzę o autach znajdujących się na placu i potrafi doradzić) podczas jazdy próbnej Pan Michał (bo o nim mowa) przekonał nas do samochodu. zdecydowaliśmy się na zakup. cena auta lekko przekraczała nasz budżet i wtedy zaproponował nam system ratalny i pakiet ubezpieczeniowy. po rozmowie z Panią Natalią skorzystaliśmy z tej opcji. na auto została udzielona gwarancja. po krótkim czasie okazało się, że auto wymaga naprawy. skontaktowałem się z Panem Michałem w tej sprawie i ku mojemu zdziwieniu bardzo szybko i chętnie oddzwonił z terminem wizyty. Obsługa pana na serwisie bardzo mnie rozczarowała ale Pan Michał profesjonalnie załatwił sprawę. Jestem bardzo zadowolony z auta. Poleciłem Pana Michała znajomym i również kupili u niego samochód. Firma zyskuje zaufanie dzięki takim pracownikom. polecam