Widok

to miejsce to jakaś porażka

ciasno, gorąco i jeszcze wredne baby, a w szczególności jedna (miała kołnierz ortopedyczny na szyji). Ogólnie babsko opryskliwe i niemiłe, także na samym początku jak tam wszedłem i usłyszałem w jaki sposób rozmawia ze swoimi koleżankami w pracy i jak zwraca się do klientów, to miałem ochotę wyjść. Wytrzymałem jeszcze chwile i stroje, które akurat ja przymierzałem były w nienajlepszym stanie. Zapach ich też mnie jakoś nie przekonywał. Przymierzałem tylko dwa stroje więc nie wiem co z resztą. Cenowo - żadna rewelacja. Szukajcie zdecydowanie gdzie indziej!
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 4
 
jakość asortymentu: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

mam inne zdanie

Razem z zona wypozyczalismy stroje na sylwestra i niedawno. Przed sylwestrem tlumy ludzi, co na malej przestrzeni moze byc problemem ale poniewaz obsluga byla sprawna i fachowa, wszysko nam pasowalo!Ta niesprawna pani, bardzo kompetentna i doradzila jak trzeba. Wybor kostiumow ogromny, od teatralnych do zupelnie nowych. Jestesmy zadowoleni bo bawilismy sie swietnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Juz minal karnawal wiec penie i zly humor tego pana rowniez. Jak komus WSZYSTKO nie pasuje to jedno jest pewne, ze ma problem ze soba!!!
Znam miejsce, bywam tam raz w roku wprawdzie ale nie pamietam takich momentow by sie uskarzac.To prawda, ze miejsca malo ale co do pozostalych zarzutow, pozwole sie nie zgodzic. Samochod zostawiam za budynkiem, jest tam parking, fachowosc pani jest bezsprzeczna, dzieci zawsze na miejscu moga sobie poprzymierzac ile chca kostiumow, ceny chyba podobnie jak w innych miejscach bo nie sprawdzalem.
Mnie odpowiada wiec polecam innym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
ZGADZAM SIE Z TOBĄ , byłam dwa tygodnie temu , nic sie nie zmieniło , wredna kobieta nadal tam pracuje, wyszłam .....

wypowiedź zmoderowana ( 2012-03-28 20:04:14)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry