Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Olena wątek zamknięty Od lat korzystam z usług tej wypożyczalni.Dzieci moje , ja a teraz również...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 stycznia 2018

Abba wątek zamknięty "Na pięć minut przed Sylwestrem" udało nam się wypożyczyć strój Abby dla...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

MASAKRA wątek zamknięty To miejsce to jakaś kpina , większość strojów to stare szmaty , powycierane...
~Malgorzata
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2012

odpowiedż na opinie- stroje ok!, ale... wątek zamknięty To krzywdząca i niesprawiedliwa opinia!Wypożyczalnia naszego stowarzyszenia...
~Prezes PTKT
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 czerwca 2016

Jedyne takie miejsce w Gdańsku wątek zamknięty Jako agencja eventowa korzystamy z wypożyczalni od wielu lat, czasem kilka...
~joytrip
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 czerwca 2016

Jestem zadowolony wątek zamknięty Udało się znaleźć coś na ostatnią chwilę nawet. Nie dzwoniłem do wszysktich...
~tamar
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 stycznia 2013

to miejsce to jakaś porażka wątek zamknięty ciasno, gorąco i jeszcze wredne baby, a w szczególności jedna (miała kołnierz...
~hajjack
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 grudnia 2009

duzy wybor wątek zamknięty duzy wybor
~Adam Wojewodka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 września 2010

polecam wątek zamknięty Jestem zadowolona z wypozyczalni, bywam tam corocznie od kilku juz lat i nie...
~Ewa Nogas
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 lutego 2010

:) wątek zamknięty Ostatnio wypożyczałam strój dla dziecka. Kiedy przyszłam go zwrócić spotkało...
~Janka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lutego 2010

Polecam wątek zamknięty Współpracuję z wypożyczalnią od lat, nigdy się nie zawiodłam. Panie...
~Natalia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 lutego 2010

Jest ok wątek zamknięty Pisze,bo nie zgadzam sie z opinią Pana "hajjack".Uważam,że miał wyjątkowo zły...
~Marzena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 lutego 2010

Bardzo fajna placówka radosnych usług ! wątek zamknięty Bardzo sympatyczna obsługa, fachowe doradzctwo, całkiem duży wybór, ceny...
~Zbigniew Miotłowski
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 września 2009

baturki - opinia wątek zamknięty Ciasno, stroje z brakami, popsute bardzo dużo zamieszania i do tego zła...
~baturki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 lutego 2010

FIRMA KTÓRA NIE SZNUJE KLIENTA wątek zamknięty Po rozmowie telefonicznej i zapewnieniu mnie iż strój o który pytam jest na...
~Małgorzata Radomska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

15

wątków

do góry