Widok

ortodonta

Redłowo Temat dostępny też na forum:
hej mam na imie klaudia i chce zalozyc sobie aparat na zeby mozecie mi polecic dobreogo i nie drogiego ortodonte w gdynii.? z gory dziekuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę polecić ale z gdańska :-). Ceny pewnie wszędzie s takie same, czyli zwykły metalowy aparat 1500 łuk, nieco mniej widoczny ale dalej metalowy 1800, prawie niewidoczny (tylko druciki widoczne) 2500 za łuk + wizyty kontrolne koło 100 zł za wizytę.

Hdańsk - dr Dunajewska, "Twój Dentysta". Zakłądałam tam aparat i nad noszę (pół roku już minęło, jeszcze mam nadzieję tylko 1 rok).
Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli w Gdyni to ArtDentico na Grabówku, naprawdę polecam..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ceny wszedzie podobne. Jesli chcesz dobrego ortodontę to zdecydowanie polecam doktora Andrzeja Czajkowskiego z Zaspy. Kiedyś mial gabinet w Lotni- chyba jest tam nadal. Jest naprawdę dobry!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.ortodonta.vsp.pl/lek.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

przeprowadzka do nowego mieszkania (3 odpowiedzi)

niedawno postanowilismy z mezem sie przeprowadzic. i nadszedl ten dzien, a wiec teraz poszukujemy...

Implanty zębów (56 odpowiedzi)

Zęby to kompleks, który ciągnie się za mną od dzieciństwa, teraz chciałbym wreszcie to zmienić....

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...

do góry