Widok

torebki wittchen z lidla - proszę o opinie

dziewczyny ktore kupily w zeszlym roku te torebki chcialam sie zapytac o opinie - czy warto kupic?
jak sie spisuja?
maja byc od soboty w lidlu i nie wiem czy warto?.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=430
chyba wiekszy wybor niz w zeszlym roku, co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hophop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i do gory :0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Torebki w Lidlu szybciej znikają niż się pojawiają ;))) W tym przypadku dobrym pomysłem byłby komitet kolejkowy :D

Ad meritum. Mam jedną z kolekcji Elegance, co prawda nie zakupioną w Lidlu, i wygląda dobrze mimo dość częstego użytkowania. Zdecydowanie warto zainwestować w porządną skórzaną torebkę.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki bardzo :)
a ktos ma konkretnie z lidla? interesuje mnie czy rowiez sa solidnie wykonane a nie na masowke....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kobietki dajcie znac czy kupujecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Już się pojawiły oferty sprzedaży tych torebek na innych forach - oczywiście za wyższą cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po roku użytkowania (nosiłam w tym czasie inne) do wyrzucenia, narożniki wytarte, schodzi skóra,
a niby miała być naturalna, to chyba z odpadów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam pewne wątpliwości co do jakości torebek Witchen robionych dla Lidla... Parę razy ich dotykałam i nie byłam pewna czy to na prawdę skóra, a nie zapłacę 250 ł za coś, co będę musiała wyrzucić po roku ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak zobaczyłam Panie, które "biły" się o te torebki żeby je później odsprzedać dalej to zrezygnowałam. Na spokojnie poszłam obok
Lidla (Karwiny) do dobrego sklepu i wybrałam torebkę, którą na pewno będę nosić. Polecam salon obuwniczy zdrowy pantofelek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie w Lidlu torebki leżą do dzisiaj, tylko wybierać. Faktycznie w dotyku trochę inne niż w firmowym sklepie i zapach taki dziwny, przynajmniej dla mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raz kupiłam w lidlu torebkę z wittchen. I noszę ją już ze trzy lata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dla mnie ta firma kojarzy sie juz tylko z lidlem i wydzieraniem sobie torebek, no niestety dla mnie juz tak jest, nie kupie na pewno nic tej marki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Az tak bym nie przesadzała, maja naprawdę dobre produkty, warto przejść się do ich butików.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Porost włosów (77 odpowiedzi)

Hej. Stosujecie jakies tabletki na porost włosów ? Ja ostatnio zaczęłam zażywać ProHair. I jak na...

sucha skóra (66 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ? (215 odpowiedzi)

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic...

do góry