Widok

tragedia

Temat dostępny też na forum:
Obsługa, jakość, wyposażenie, czas oczekiwania, cena - wszystko na niskim poziomie, siedzenie po kilka godzin żeby wejść na dosłownie 5 min, a potem 150 zł zainkasowane za NIC?! Wyposażenie pamięta chyba czasy Gierka, obsługa? kozy leczyć a nie ludzi, podawanie inseminacji na niedrożny jajowód pomimo poinformowania i pokazaniu wyników badań? kto tak robi? kilka inseminacji tak podanych bo "może się uda"?! Zmiana lekarza i po miesiącu ciąża... można? można!

wypowiedź zmoderowana ( 2014-04-16 11:21:32)

Moja ocena
obsługa: 1

jakość usług: -

wyposażenie: -

czas oczekiwania: -

przystępność cen: -

ocena ogólna: -

1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu:

W poradni wszystkie plany leczenia uzgadniane są z pacjentem po przedstawieniu wszystkich elementów terapii, pozytywnych i negatywnych. Inseminacji przy niedrożnych jajowodach nie wykonujemy, gdyż jest to wbrew logicznym zasadom a w tych przypadkach dostępna jest metoda In vitro. W cenniku nie ma kwoty 150 zł i nie ma wizyt 5 minutowych (nawet ocena jajeczkowania trwa ponad 10 minut). Poradnia zazwyczaj pracuje od 17.00 do 20.00 przyjmując około 10 par czy pacjentów -parogodzinne oczekiwanie na wizytę wydaje się nierealne!

wypowiedź zmoderowana (obiekt z panelu, 2014-04-16 11:21:32)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Posiadam wszystkie dokumenty które poświadczają moją wypowiedź. Był Pan informowany o tym fakcie i pomimo tego uparcie dokonywana była inseminacja na niedrożny jajowód. Innym osobom polecam nagrywanie rozmów, bo jak widać doktorek ma krótką pamięć. Jak widzę nieznane jest pojęcie sarkazmu - wizyty jeśli już to nie przekraczały własnie owych 10 min. - zajrzenie "do mnie", potem "analiza", podumanie co dalej i tyle. A.. 120 się należy za nic. Co do kwoty się zgodze jedynie na tyle że dokłanie były to kwoty rzędu 120 zł i tego się nie wyprzecie. Nierealne to wydaje się leczenie u was. Na szczęście córka ma już 2 miesiące (nie dzięki wam tylko komuś kto potrafi leczyć) i mam inne radośniejsze problemy niż wyciągana ode mnie kasa. Głęboko odradzam wizyty, komu zależy naprawdę na leczeniu niech szuka normalnych na poziomie klinik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
rogoza to cudak kasa i tylko kasa ,miałem problem z moim przyrodzeniem leczyć długo i wizyty płacić ,najlepsze jest to że odwiedziłem innego androloga ,potem wenerologa i urologa i CO nic mi nie było a pieniądze u rogozy wydałem 2500zl leczyłem się na nic ,omijajcie go !!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry