Widok

transakcyjne ceny mieszkań

Mam prośbę do osób które sprzedały lub kupiły w ostatnim czasie (w tym roku) mieszkanie.
Proszę o podanie ceny za jaką kupiliście/sprzedaliście mieszkanie + kilka ogólnych informacji, metraż, dzielnica, pietro, stan, strona świata, rocznik.

Myślę że takie informacje bardzo pomogą zarówno tym którzy chcą kupić jak i sprzedać mieszkanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprzedalam kawalerkę 27 m na Przymorzu na Jagiellońskiej blisko morza w bloku 4 piętrowym na 4 piętrze z jasną kuchnia parkietem do remontu .Okna skierowane na połudno\iowy-wschód ,bardzo ciche ciepłe w przesympatycznym sąsiedzctwie .Cena transakcji staneła na 175 tys a wyjściowa była 185 tys
Pozdrawiam
Beata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprzedalam 45m2 na Przymorzu, 1 pietro z 4, do calkowitego remontu, dwustronne z widokiem z balkonu na zielen, ogrodki. Mieszkanie nie bylo remontowane od konca lat 70-tych. Zardzewiala wanna, linoleum w kuchni, pokoj/przedpokoj parkiet. Okna stare, peknieta szyba w 1 pokoju i kuchni. Poszlo za 250 tys i bylo wielu chetnych za te cene. Kupujacy szacowali remont z robocizna na jakies 40 tys. (zrywanie i skuwanie kafli, tapet, nowa elektryka, tynki, okna). Mielimy ogromny problem z wycena. Posrednik wycenil na 270 tys., ale naszym zdaniem to cena zaporowa.Mieszkanie poszlo w 3 tyg.od dnia zamieszczenia ogloszenia do aktu!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Wynajem domu lub mieszkania Pytanie (3 odpowiedzi)

Mój chłopak złożył wniosek o wynajęcie domu na swoje nazwisko, ponieważ ma bezpieczną sytuację...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Ozdoby,dekoracje na ścianę... (31 odpowiedzi)

Szukam inspiracji dotyczących tego co można umieścić na nowo wymalowanej ścianie... Czy ktoś mam...

do góry