Widok

trasa BT Witomino

Witam,
czy ktos moglby sie podzielic wrazeniami z objazdu trasy na Witominie? Czy jest trudniejsza niz rok temu, bardziej gorzysta, ciekawsza, dluzsza?

Wiem ze Gebo robilo maly terning w niedziele - ciekaw jest co sadzicie o trasie? Warto przyjezdzac sie poscigac????

pozdro,
bikero
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja jednak chyba wole dluzsze petle i mniej kolek..trudniej dostac dubla:P
__________________
www.michu.net.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ze sciganiem miedzy blokami to moze lekka przesada ale start gdzies na asfalcie koło lasu jest całkiem OK. Co do krótszych rund to na BT właśnie są krótkie, tylko to witomino jakoś ma dłuższą. 4km to by było całkiem dobrze, 7 rund i można jechać. A co do dubli to juz niestety takie życie, jak jesteś w słabszej dyspozycji to trzeba sie z tym liczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzi o to żeby start był na jakimś placu w pobliżu bloków, żeby ludzie słyszeli i widzieli, że niedaleko jest jakaś „zadyma”. Więcej kibiców oznacza, że więcej ludzi dowie się o tym sporcie, a część z nich może później zasilić nasze szeregi. Większy szum wokół rowerów może ściągnąć nowych sponsorów. Jeśli dalej będziemy ścigali się w środku lasu, to ta dyscyplina na pewno nie będzie się rozwijała.
Krótszy dystans i więcej kółek oznacza, że kibice częściej oglądają przejeżdżających kolarzy, a to dodatkowo podnosi widowiskowość naszej dyscypliny.
Ci, którzy mają kompleksy na punkcie dubli powinni zabrać się do roboty, albo przerzucić się na maratony!

Rafał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak krzyżak :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuje start już pod centrum vitawa , tam ktos postronny na pewno by was zauważył :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj czepiacie sie tego dubla;-)). Ale co nie zmienia faktu, ze wole jechac dluzszy dystans i mniej kółek niz robic po 7 okrazen...dla mnie to nuda...Choc patrzac od strony fotograficznej jak najwieksza ilosc okrazen jest bardzo wskazana. No ale, co czlowiek to opinia...
__________________
www.michu.net.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy w tym samym dniu nie ma MO górskich na szosie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Michu. napisał(a):

> Oj czepiacie sie tego dubla;-)). Ale co nie zmienia faktu, ze
> wole jechac dluzszy dystans i mniej kółek niz robic po 7
> okrazen...dla mnie to nuda...

Popieram! Za krótkie okrążenia lub ich duża ilość to duble, które zniechęcą wiele z obecnie przyejżdżających amatorów oraz nuda. Zapewne częśc z Was pamięta, jak kilka lat temu bywało że było nawet po 8 okrążeń, a trasa miała niecałe 2km(BT Obłuże 2003) i bądź co bądź było to nudne, a sędziowie nie mogli się odnaleźć kto robi które okrążenie i bywały pomyłki w wynikach:/
Co do rund po szosie, to popieram Rafała, bo nawet patrząc na Skodę takie rundy są i cieszą się powodzeniem, więc czemu w miniaturce/karykaturz(niepotzrebne skreślić :P) Skody, czyli Bike Tourze by takich nie zrobić? :)

P.S. Scarface - a gdzie o tym szukać informacji? :-)

pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na trasie jest tak jak mówiłem 6 a nawet 7 podjazdów jeden pominąłem przy pierwszej analizie trasy. To, co piszę nie wynika z mojego subiektywnego odczucia tak ja u większości z Was tylko z matematycznego podejścia do analizy trasy. Uważam, że nie ma sensu wypisywanie czy trasa jest płaska czy też nie, ponieważ to każdego osobiste odczucie. (Oczywiście większość sobie myśli po cichu, że ten, co wypisuje dużą liczbę podjazdów to jakiś cienias).

Jeżeli chodzi o wypowiedz RV to zgadzam się z nią całkowicie. Wyścig powinien wyjść trochę z lasu (chodzi o start i metę) długość trasy elity powinna wynosić około 30 km +/- 2km wyścig elity nie powinien trwać dłużej niż 1,5h i nie krócej niż 1h. Jeżeli chcemy zachęcić nowych ludzi do tego sportu to koniecznie musi być odrębna klasyfikacja amator i licencja bez tego większość ludzi się zniechęca po pierwszych dublach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak widzisz Michał nie ma na to czasu ani pieniędzy :( a i organizatorom trasy nie chce sie szukać nowych tras.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moi drodzy zawodnicy :) nie ma co załamywać rąk, tylko brać się do roboty. Najpierw dokończmy sprawy klubowe, a później zastanowimy się jak rozkręcić GPX Gdyni. Jeśli GOSiR będzie chciał pomocy, a już kilka razy w tej sprawie z szefem rozmawiałem, to zrobimy na forum burzę mózgów, wyciągniemy pozytywne wnioski i zabierzemy się do roboty.

Rafał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i wtedy wyścig będzie trwał dopóty, dopóki ktoś z teamu nie wyjdzie na prowadzenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do sponsora BT - dobra wiadomosc:

Witomino bedzie sponsorowane przez internetowy sklep rowerowy www.probikes.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
daj spokoj z ta licencja i amatorem - bo to juz przerabialismy 100000000 razy i do kazdego juz powinno dawno dotrzec, ze kady moze miec licencje - i amator i pan woźny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dre ale to nie maja byc wyscigi 24h :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie będziemy na ciebie czekać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gębowy..dla Twojej informacji, dzis zrobilem cala trase z blatu i do o****nia bylo mi daleko, a troche popadalo i sucho nie bylo, takze poki co mysle ze o****sz sie Ty :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zaprzeczam.... :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może ty Kuba trasę pomyliłeś??? :D

Rafał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no w chylonii tak? :D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry