Odpowiadasz na:

Re: mutsy!!

eeeeee zimą własnie ja zaczełam spacery z maluchem i godzinke spokojnie dał rade w kombinezonie się zmiescić + kołderka/rożek + to nakrycie z nosidła
A co do rozkładania to ciut jest wyzej na... rozwiń

eeeeee zimą własnie ja zaczełam spacery z maluchem i godzinke spokojnie dał rade w kombinezonie się zmiescić + kołderka/rożek + to nakrycie z nosidła
A co do rozkładania to ciut jest wyzej na głowkę ale wg mnie było ok
Ale dla kazdego cosa innego jest ważne

zobacz wątek
18 lat temu
Dori

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry