Widok

tynki i posadzki

Usługi i wykonawcy Temat dostępny też na forum:
Witam jak w temacie możecie kogoś polecić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do tynkowania domu polecam Pana Zbigniewa Kostuch z Tuchomka
tel.691-553-062 .W zeszłym roku w Bojanie tynkował dwa domy perfekcyjna robota doradzili w tynkach i kolorach oraz dokładnie po sobie posprzątali, cena dostępna. Wykonują prace zgodnie z życzeniem zleceniodawcy i się nie irytują w przypadku jakichkolwiek zmian w trakcie roboty.Polecam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
510 049 189 p. Arek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

A jakie macie w domu tyhnki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas tynki gipsowe. Zastanawialiśmy się nad cemontowo wapiennymi, nie zdecydowaliśmy się jednak z uwagi na to, ze takie tynki trzeba potem wyrównać oraz kłasć gładź. W przypadku gipsowych nie ma takiej konieczności. Co jest bardzo wygodne:

Tynki nakladaliśmy agregatem jak tutaj https://sklepagregatymalek.pl/agregat-tynkarski-m4max Efekt bardzo dobry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

używałem i każdy inny jest dużo lepszy a i dużo taniej też, więc nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie najpierw posadzki anhydrytowe. I tak trzeba je szlifować z mleczka także tak czy siak będą gladkie. Aczkolwiek u mnie sufity nie były tynkowane - tynkarze wszystko posprzątali, takze bez szlifowania było legancko.

Płytki przejrzyj sobie na stronie Tubądzin: https://www.tubadzin.pl/ Maja aktualnie wiele ciekawych wzorów płytek drewnopodobnych:
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Mamy Nowego Wójta? (24 odpowiedzi)

Rysiu jest najlepszy haha

Słychać wycie? Znakomicie. (6 odpowiedzi)

Kalkowskiemu już tak się pali koło tyłka, że trolle odpalone na 150%.

wybory kopertowe (12 odpowiedzi)

Czy nasz wójt odmówił wydania danych- PESEL mieszkańców gminy w związku z wyborami kopertowymi?...

do góry