Widok

ukradli nam wozek z klatki

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
normalnie szok mieszkam na starowce w gdansku i zostawial wozek na klatce nigdy tego nie robie ale tak jakos wyszlo kurcze jak bym zlapala taka osobe to juz bym jej powiedziala do sluchu mam dwojke dzieci i jest mi bez tego ciezko do niedawna bylo ok ale moj facet stracil robote i szuka nowej a ja sprzedaje ubranka po corci zeby bylo na pampersy kucze ten swiat mnie dobija
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurczę Paulina przykro mi :(
Mojej koleżance buchneli gondolę od x-landera.
Jak można okradać dziecko :(
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nie wiem co se tacy zwtrodnialcy mysla teraz zimno sie robi a moja corcia dopiero zaczyna chodzic normalnie zalamka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sledz allegro, moze zlodziej go wystawi, a wtedy zawiadomisz allegro i policje
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko jak udowodni że to akurat jej wózek:( Po za tym złodziej na pewno nie wystawi go na allegro tylko opchnie wśród znajomych.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo sam bedzie używał dla swojej dzidzi

boże normalnie jakaś paranoja wózek ukraść!
ludziom to się za przeproszeniem we łbach przewraca !
szkoda słów!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
By im ręce uschły...dzieciom krzywdę robić. Co się dzieje?
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem szoka slow kurcze tylko co my teraz poczniemy normalnie jak z dwojka wychodzilam z domu jedno w wozku drugie obok to jakos si szklo a teraz? nie daje rady mlody 3 lata sie wogle nie slucha a corcia nie ma tyle sily aby chodzic normalnie brak sil
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ile córcia ma? Bo mam zwykłą parasolkę, mogę ją wymienić za jakąś drobną zabawkę dla mojej córki? Jeśli Cię to urządza.
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ma 12m i nie mam zabawek dla twojej corci ale dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przykro mi :(

a może masz zdjęcie wózeczka?
Wklej je tu. Świat jest mały, może któraś gdzieś go zobaczy.
Może ma jakieś znaki szczególne?
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem w podobnej sytuacji mnie ukradli 2 tygodnie wózek tez z klatki paranoja :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no paranoja nie mam foto szkoda byl taki pomaranczowy chicco ct04 to smutne ze takie rzeczy maja miejsce co ci ludzie sobie mysla ze co ?ja mieszkam w malej kawalerce zadluzonej z wyrokiem eksmisi nie starcza mi na oplaty ciage cos zycie mnie ladnie kopie nie powiem po czym ma 23 lata i tylko dzieci sa moim promyczkem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś był taki wątek, ukradli wózek dziewczynie z Gdyni. Ręce opadają. Nie wiem, czy to kobieta ukradła dla swojego dziecka, ja prędzej bym podejrzewała menelstwo, które sprzeda to na rynku za flaszkę. Albo złomiarzy... na osiedlu mam 2 złomowce i jak spaceruję z moją dzidzią, widuję panów ze stelażami od wózeczków :( Ciekawe, czy łypia okiem na mój wózek, oby nie :/
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niech wszystkie mamusie uwazaja na swoje wozeczki bo pozniej sa tylko lzy ......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze ja juz nie mam wozeczka ale moze jakas forumowiczka bedzie miala pomozmy tej dziewczynie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak mi przykro , co za chamstwo :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki ja mam problem a wy moje drogie uwazajcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdarzyło mi się widzieć żura-zbieracza z całkiem fajnym wózkiem, więc niestety ci, co kradną rzadko biorą dla własnych dzieci, częściej sprzedają "za wino" albo sami używają jako "bagażówkę".

Bardzo mi przykro, ze zostałaś okradziona. Popytaj, moze wśród znajomych ktoś będzie miał wózek, albo daj ogłoszenie. Często ludzie po 1 dziecku nie mają co zrobić i oddają, albo sprzedają za grosze. Napisz, ze np odwdzięczysz się pysznym domowym ciastem.
image
---
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobry pomysla niestety nie mam piekarnika aby cos upiec a w tej sytuacji co teraz jestm nie mam za co kupic wozek nawet z=uzywany a znajomi nie maja dzieci albo dopiero w drodze ehhhhh co poczac? brak pomysow wszystkich obdzwonilam i nic tragedja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepraszam was kochane a moze wy popytacie znajomych czy ma ktos do oddania wozeczek? jestescie oja ostatnia deska ratunkowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23775375,Warszawa_Dla_dziecka___Oddam_Przyjme,4-14.html
napisz, może jest aktualne
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisz do mnie na maila vivian8@interia.pl.
Jak dobrze pójdzie to być moze jutro bedziesz miała wózek, co prawda używany ale jeszcze w dobrym stanie. Jestem z Rumi, ale bardzo chetnie podrzuce go do Gdańska. Takze napisz mi czy go potrzebujesz, czy ewentualnie juz cos znalazłas. głowa do góry, bedzie dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja siostra ma wózek do oddania firmy Graco czy jakos tak , kolor oliwkowy, takze juz załatwione. jakby co to zadzwon do mnie 691014095.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ogloszenie nie aktuallne to z tym wozeczkiem a napisalam do tej pani z gdyni ze chetnie przyjme
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wielkie dzieki dla pani ewy dozobaczenia wieczorkiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak wózek? ok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje na razie musi byc taki jest do naprawy ma duze luzy na kolkach i jest malo stabilny ale dobre i to jeszcze raz dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mojej sasiadce gwizdneli z klatki wozek k tory ledwo jezdzil taki grat juz był ;/ i najciekawe bylo to ze jak ja wchodzilam do klatki o 18 wozek stal ona zeszla 18,10-15 i wozka nie bylo a ja w tym czasie rozbieralam sie w przedpokoju i dzieci robierałam i nie slyszlama zeby ktos na klatke wchodzil ;/ a wozek stał przy moich drzwiach........
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kolejna zalosna forma wyludzania rzeczy...eksmisja z mieszkania ale na internet was stac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i co z tego ze mam wyri=ok eksmisji ? moge pokazac ja niczego nie wyludzam a internet mam i co z tego a kto go nie ma bez przesady moja matka narobila dlugu za mieszkanie i znikala a ja musze splacac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej Paulina! mam do oddania wózek spacerowy trzykołowy! jak jesteś zainteresowana to możemy się umówić i podrzucę Ci go na starówkę, moja mama tam mieszka więc często tam bywam!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj mail pinka860511o2.pl prosze o kontakt na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłałam ci maila, czekam na odpowiedź!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam też ukradli wózek - w czerwcu trzy lata temu.. Też wynieśli z klatki! A najlepsze, że mieszkaliśmy na Starówce dopiero od dwóch dni!! Nie zdążyłam nawet dorobić klucza do wózkarni!! :( I do dzisiaj mnie szlag trafia jako tym pomyślę!!!! :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem to masakra najbardziej boli to ze taka osoba nie ma skrupol szok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wozek rzecz wartosciowa. sprzeda i bedzie na flaszke. a mnie ukradli buty synka. takie pozadzierane, brudne, do piaskownicy, ale ulubione :( placz byl przez tydzien. ale mysle, ze to glupi dowcip, bo razem z tymi butami lezaly nike coreczki - jak nowe i nikt sie nie pokusil. a tamte byly z ulubionym bobem budowniczym. niezostawiajcie nawet worka ze smiaciami na klatce, bo tez wam jakasz wsza buchnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Śródmieście

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

Wolny czas - co robicie? (51 odpowiedzi)

Co robicie najczęściej jak macie trochę wolnego czasu?

do góry