Widok

ul. Lelewela, wrzeszcz

Wrzeszcz Dolny Temat dostępny też na forum:
witam,
Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na ul.Lelewela. Dogodna lokalizacja, jednakże mam wątpliwości co do samej ulicy i części jej mieszkańców. Mieszkanko fajne jednakże już klatka i kamienica trochę odstrasza. Proszę o opinie jak tam się mieszka. Czy można swobodnie przejść tamtędy nocą, czy zdarzają się kradzieże w samochodach? Wiem, że dzielnica jest w rewitalizacji, ale wszystkiego nie da się zmienić..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
naprawdę nikt nic nie wie o tej miejscówce?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie polecam! pracowałam niedaleko i cuda na kiju. Pijaństwo, Ćpanie i Kur*****. Nie powinno się tak mówić bo każda dzielnica ma "perełki" ale to jest ewenement
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 9
czyli moje obawy się niestety potwierdzają:(
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Lepiej zapomnieć o tym rejonie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
hej,
ja mieszkam od 4 lat na wajdeloty i dla mnie jest spokojnie.
w sumie poza paroma rozdmuchanymi sytuacjami nie dzieje się nic złego. większość ludzi się zna, od wielu lat tu mieszkają więc nie ma tej anonimowości co na nowych osiedlach a dla mnie to zwiększa bezpieczeństwo. szczególnie, że nawet w póżnych godzinach wieczornych życie wciąż kwitnie. :)
image
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10
mieszkam mod 5lat na lelewela i dobrze sie mieszka polecam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9
Mieszkam na Waryńskiego od 7 lat, pracuję na Wajdeloty i uwielbiam tę okolicę. Życie kwitnie, ludzie sie znają, jest interesująco a niedługo będzie bardzo ładnie. Z grupą przyjaciół marzymy, żeby zrobic tu "drugi Kazimierz"- skupisko knajpek, miejsc kultury i rekreacji. A co do bezpieczeństwa- łażę po okolicy, również w godzinach "bardzopóźnonocnych" i nigdy, nic nieprzyjemnego mnie tu nie spotkało. Kilkukrotnie też zostawiłam przypadkiem otwarte auto i rano stało. Więc polecam gorąco- Lelewela i jej sąsiednie ulice to bardzo perspektywiczne miejsce
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9
jaka więź łączy Cię z radnym Gdanska...... ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
co z tego ze rewitalizuja ulice, elewacje jak substancja alkoholiczna i patologiczna ta sama....... ci starzy cwani przeciez nie wyjada do uk do pracy....... Dostac w glowe, zgubić ;) telefon, daj 2zl, popilnowac auta, miec obsikane wejscie do mieszkania to TAMTE TERENY
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 8
ja mieszkałam na waryńskiego przez 36 lat . niestety musiałam sie wyprowadzić z przyczyn osobistych.mi sie podobało.wszedzie blisko i nieprawda,żę mieszka tam patologia.owszem są i tacy ludzie.jak wszędzie.w okolicy dobre szkoły i najlepsze przedszkole
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Lelewela to świetne miejsce szczególnie po rewitalizacji. Wszędzie blisko, wszyscy się znają, a drobnych pijaczków znajdziesz wszędzie poza tym są nieszkodliwi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10
tom wlasnie jej odpowiedziales - wszyscy sie znaja wiec dla nich jest spokoj..to jak wyjsc na wiosce w rozowej koszulce i jako KONCITA WURST......... nie jest bezpiecznie! i rewitalizacja - czyli zrobienie elewacji i kostki brukowej NIC NIE ZMIENIA!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
W życiu bym tam nie zamieszkała...nawet jeśli daliby mi mieszkanie za darmo...a o kupnie nawet bym nie pomyślała. Przez kilka lat chodziłam tą ulicą do pracy-rano czy południe na każdym rogu "starzy" bywalcy z winkiem w ręku i prostackimi zaczepkami..Zimą to już w ogóle strach wracać samemu..Do samego biura włamano nam się 2 razy, a na ul. Grażyny (boczna od Lelewela) o 7 rano napadnięto i zgwałcono kobietę...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
No ale dzielnica się zmienia, rewitalizacja, ceny pójdą w górę - patologia w końcu się wykruszy, albo zapije albo będą wyeksmitowani. Niestety trochę to potrwa, tak jak w starej Oliwie, ale tych ewenementów będzie coraz mniej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
o czym ty mowisz - myslisz ze np na łąkowej cos sie zmieniło - sprawdz zlogszenia na policji - nic! nowa kostka, nowa elewacja - a substancja patologiczna taka sama - ceny nie pojda w gore! bo w okolicy sa dobre nowe i zamkniete osiedla -dlaczego ? BO TAM jest tyle patoli co na calej orunii!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mieszkam od 3 miesięcy i nigdy bym nie kupila tam mieszkania ,same pijaki ,ciagle awantury w klatce, naszczane. obok Park dla meneli nie ma gdzie usiąść bo ciagle ku... H... strach chodzic ,nawet do sklepu nie polecam makabra. szukam mieszkania zeby sie wyprowadzic z tamtąd.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety potwierdzam smród, pijaństwo i alkoholizm. Sama rewitalizacja powinna przebiegać dwutorowo z resocjalizacją.
Pozdrawiam
dawny mieszkaniec ulicy Lelewela.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam tam od pół roku i jest naprawdę w porządku :) zagłębie świetnych knajp, bliskość do kolejki i centrum handlowego. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Jeśli ktoś lubi kamienice to bardzo polecam ten rejon.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Wynajem domu lub mieszkania Pytanie (3 odpowiedzi)

Mój chłopak złożył wniosek o wynajęcie domu na swoje nazwisko, ponieważ ma bezpieczną sytuację...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

jakie ogrzewanie domu? (93 odpowiedzi)

Czy mozecie podzielic sie Waszym doswiadczeniem w zakresie ogrzewania domu? Dom bedzie mial...

do góry