Widok

unia i co z tego?

Śródmieście Temat dostępny też na forum:
tam, gdzie lekarze czekaja na pacjetow, tam gdzie wszyscy sa ubezpieczeni,oplacaja skladki i nie musza placic grubych pieniedzy lekarzom i diagnostyce, tam gdzie kazda choroba jest leczona wtedy jak sie zaczyna, tam gdzie nie trzeba czekac pol roku na operacje albo badania radiologiczne, nie trzeba brac grubych kredytow na leczenie - to calkiem normalna, traktujaca czlowieka z godnoscia opieka zdrowotna - to polscy zachodni sadziedzi a dlaczego nie u nas? jak dlugo bedzie tutaj jeszcze takie po prostu nieludzkie traktowanie osob chorych?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pracuje w Niemieckiej sluzbie zdrowia (tam sie wyksztalcilem oraz pracuje )- nie jest tak jak mowisz .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie wiem gdzie pracujesz, ja pracowalam 25 lat w niemczech tez w sluzbie zdrowia,przyjechalam po 35 latach do polski i mialam pecha - stan zapalny ostry obojczyka z bardzo duza iloscia plynu ,osd 8 tygodni mam ostre bole nie pomoga pilne skierowania ,terminy do ortopedy? smiech na sali. w niemczech leczylam sie bardzo dlugo na kregoslup,.w sumie mam za saba kilka roznych operacji. nigdzie nie musialam czekac, mrt najdluzej 4 dni czekania op- natychmiastowe i wszystko na krankenkasse - wiem o czym mowie - przechodze ten caly horror w polsce teraz sama, z bolu nie spie nie umie nic zrobic, obojczyk wyglada jak kula reka boli az do palcy i mialam alergiczna reakcje na srodki przeciwbolowe - i nikogo to za bardzo nie obchodzi - na pilne skierowanie termin na rezonans 3 tygodnie i trzy tygodnie czekania na wyniki albo wszystko prywatnie za kupe forsy - co nie wierzysz ? zycze ci duzo duzo zdrowka i zostan w niemczech ......
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Koronawirus

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry