Widok

urzad pracy

warto liczyc na staz? czy lepiej na wlasna reke jakie macie doswiadczenia? jest sens sie reejestrowac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

tylko na własną rękę
up ci niczego nie ułatwi, czasem trzeba uważać na kruczki i niuanse prawne
jeśli masz ważne ubezpieczenie zdrowotne to nie ma po ci się rejestrować
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są szanse na staż z urzędu pracy :) Myślę, że szybciej samemu można znaleźć ale nic nie szkodzi zarejestrować się. Znam kilka osób, które dostały się na staż dzięki urzędowi więc nie jest to niemożliwe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Liczuć można by Było gdyby oferowali dobre kursy za które by zapłacili

A nie wciskanie kiepskiej jednej oferty lub dwóch i zmuszanie na to co nikt nie idzie

Urzędy pracy to nie potrzebne miejsce i do likwidacji utylizacji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie warto iść na staż z urzędu pracy.
zarejestrować się można.
ale najlepiej nie liczyć na nic i nie wierzyć w to, co mówią w urzędzie pracy i gdzie wysyłają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy nie jest dziwne to - ze urząd pracy wysyła stażystę do pracy, a stażysta jest zmuszony do podpisania różnych kwitów, regulaminów itp, a NICZEGO nie dostaje, kopii podpisanych dokumentów, żadnej umowy, zakresu obowiązków, nic zupełnie, żadnego regulaminu, nic.
O co chodzi z tymi dziwnymi stażami z urzędu pracy?
Czy to normalne, że człowiek jest wysyłany do pracy i nie wiadomo co ma robić (tzn. niby się dowiaduje na stażu) - ale z urzędu nie dostaje NIC????????????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po stażystę idą do urzędu Pracy najczęściej mierne firmy, dziadowskie, zdegenerowane. Byłem na kilku takich spotkaniach - to naprawdę najgorsze miejsca jakie można sobie wyobrazić. Zero szans na zatrudnienie, które niby musi nastąpić po stażu. Znam spółki, które od wielu lat chodzą po stażystów - no to gdzie te szanse zatrudnienia??? Nie ma. Świetny sposób na funkcjonowanie na rynku, stażyści popracują, potem przyjdą następni.
Wstyd dla firm, które z UP biorą zasoby ludzkie na staż.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie

Byłem dwa lata temu , maj 2016 i nic ciekawego nie A zaoferowali ,

PYTAŁEM o kursy , to ona , że nie ma ich
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem lepiej zapisać się do szkoły policealnej i podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe, żeby mieć większe szanse na rynku pracy. Na przykład w Nova CE na Długiej 70/71 można BEZPŁATNIE zapisać się na różne kierunki i kursy. Ja w rok zrobiłam sobie Asystentkę Stomatologiczną i po praktykach od razu dostałam pracę w prywatnej klinice dentystycznej. Także warto się dokształcać samemu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Policealne nie dają Gwarancji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

Bezrobotna (4 odpowiedzi)

W tym kraju z moim wykształceniem nie ma dla mnie pracy.

Agencja pracy ? warto ? OPINIE (13 odpowiedzi)

Warto korzystac czy lipa ? zbior cv i tyle ? jakie dosw. ?

do góry