Widok

uwaga na przeterminowane produkty w sklepie na rogu.

Na rogu w Lewiatanie. Śmietana Mackowy 5 dni po terminie, jogurt 4 dni po terminie. Kiedyś sok stary kupiliśmy. Sprawdzajcie daty na opakowaniach.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ostatnio ser kupiłam, szkoda że dopiero w domu zobaczyłam że pleśnieje
Potwierdzam jak też tam kilka razy widziałam rzeczy po terminie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Soki w kartonach przeterminowane pół roku, w innych sklepach zwracam uwagę na datę ważności tylko w przypadku produktów krótkoterminowych typu twaróg czy jogurt, w tym sklepie kontroluję wszystko poza Camelami.

widać za mało kupujecie ;D i nie ma wystarczającej rotacji produktów ;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Takie produkty zgłasza się do lokalnego sanepidu - razem z paragonem. Na tej podstawie sanepid może dać sprzedawcy mandat.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

I po co robić komuś pod górkę. Zgłosić sprzedawcy że produkty są po terminie i tyle, przy kasie wręczyć je im i tyle.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13

Nie pod górkę tylko zmobilizowanie do sprawdzania towaru. Piwo też po terminie,nawet nie raczyli sprzedać po niższej cenie.

Jak można sprzedać piwo po terminie po niższej cenie, przecież to jest zabronione "Januszu biznesu". Wyobrażasz jakby kasjerka miała sprawdzać chociaż raz w tygodniu towar czy nie jest przeterminowany. Cały dzień by musiała chodzić i sprawdzać. Z resztą kilka dni po terminie to nie tragedia. Ale i pewnie wina tych kupujących którzy twierdzą po co kupować produkty od przodu, lepiej te z tyłu bo mają dłuższy termin ważności.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15

Ja miałem PEPSI bez gazu tydzień przed końcem daty. Zwrócę im uwagę przy następnej wizycie żeby się troszkę bardziej starali i pilnowali dat. Bo na forum huczy. A jak dalej nic z tym nie zrobią to trzeba będzie zmienić sklep.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Se to pepsi chyba sam wygazowales. To co napisałeś jest poprostu nie możliwe. Ludzie opanujcie sie troch i zacznijcie myśleć. Ciekawe czy w waszych pracach nie zdążylo sie wam zrobic jakiegoś bubla? Nikt nie jest doskonaly. Troche wyrozumnialosci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

Idź i sprawdź. Wziąłem za którymś razem 1L która miała krótko przed końcem daty. A później jak tankowałem auto kupiłem taka sama butelkę tylko ze data była ważna jeszcze bardzo długo. Różnica ogromna. Im bliżej końca przydatności do spożycia tym mniej gazu. I nie mówię ze to sklep tylko pepsi słaba jakaś. A ze trafiło na Lewiatan i stara colę to już ich wina. I tyle. Żaden ze mnie troll. Ja nie chcesz nie odpisuj nic mi to nie robi. To jest forum dyskusyjne.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko troll napisze ze nim nie jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

a kto widzial date przydatnosci na butelce wody mineralnej?
data nie wynika z przydatnosci wody, a przydatnosci butelki - producent nie gwarantuje, ze butelka utrzyma swiezosc plynu po tym terminie. Stąd i pepsi mogla byc mniej nagazowana...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Drobny błąd, bubel to byłby gdybym trafił na twarożek dwa, trzy dni po terminie a nie całą półkę soków których termin ważności minął pół roku wcześniej. Sam nie wiem co o tym sądzić, czy to nie zamierzone działanie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

W mojej pracy pomyłki są wykluczone
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mozesz ale tylko raz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To się nazywa promocja...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję by w końcu po sanepid zadzwonić
Wędliny też sprzedają stare

Stare wędliny? Kupuje tam od kiedy został otwarty i nigdy nie dostałem czegos po terminie lub zepsutego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Mi osobiście też się nie zdarzyło ale znajomej kilka razy. Mimo iż zwracała uwagę jak widać nadal bez zmian. Zostaje już chyba tylko sanepid
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi tez sie zdarzyło kupic nieświeże wędliny kilka razy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
O który sklep chodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lewiatan
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mi tam na szczęście nie po drodze.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsze są roztopione czekolady, ptasie mleczko z nalotem i serek wiejski kwaśny kilka dni przed terminem. Kiedyś robiłem tam zakupy teraz omijam jak tylko mogę. W środku jest 40 stopni bo właściciel oszczędza na klimie a lodówka chyba nie daje rady. Wędlin do wyboru cała masa tylko klientów za mało przez co trafisz stare.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten na Pszennej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłem mleko, a w środku był ser. Kupiłem piwo, a było wino. Karty z Kolporter byłynioeryginalne, bo nie umiałem z nich wróżyć. Lody były niezamarznuete. Papierosy się nie palily. Tabake trzeba tam wciągać uchem. Jajka były w czekoladzie Kinder i jak usmażyć jajecznice? Najlepsza jest biedronka tam wszystko jest fajne cola bardzo tania po 50 groszy liter, pieczywo gorące jakguma do żucia się rozplywa, jest bankomat, przeceny i chipsy tańsze biedronka, tańszy papier toaletowy, kart nie ma, ale wtedy nie będę wrozyl.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

~Zyzykesz 188.146.96.* i po co farmazony piszesz,które nic nie wnoszą do wątku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Żukowo przedłuża trasę Gdańskiej linii 174 a o 126 zapomina (29 odpowiedzi)

na profilu Pawła Adamowicza, pojawiła się dzis informacja: "Dzięki współpracy z naszymi...

juz wody brak (14 odpowiedzi)

A jeszcze nie ma 7

Czyszczenie komina (13 odpowiedzi)

Co ile zlecac czyszczenie przewodu kominowego? I jakie są jego koszty ? A co z przewodami...

do góry