Widok

uwaga

rok temu zakupiłem komplet opon - 4 używki cena 1200 zł - podobno super i miały wytrzymać 3 sezony ( zaufałem bo nie jestem specem w tej kwestii ) .... pojechałem założyć jej na tą zime i usłyszałem od mechanika że już dawno takiego gów.... nie widział ... dwie od razu do wyrzucenia dwie pozostałe jak usłyszałem - nadają się tylko na zapasów kę - od środka łata na łacie .... więc prośba uważajcie co tam robicie !!!!! nie polecam .... i tani nie są .....
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: -
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę Pana wygląda to mi na komentarz konkurencji ale pozwolę sobie się ustosunkować.Sprzedajemy opony używane od 20 lat i nigdy nikomu nie gwarantujemy że ktoś sobie na tych oponach przejedzie 2 czy 3 sezony bo logiczne jest że każdy kierowca jeździ inaczej i robi różne przebiegi.Nawet producenci nowych opon nie dadzą takiej gwarancji. Nie musimy nikomu mówić że są super bo każdy widzi to co kupuje. A mechanik to chyba nie jest specjalista od opon:)Taka opcja że w oponie była łata na łacie nie wchodzi w grę bo my sprawdzamy na specjalistycznej maszynie każdą sztukę używanej opony i po prostu takich sztuk nie bierzemy.A na koniec zapytam się czemu Pan do nas z tym nie przyjechał jeżeli tak mocno był Pan nie zadowolony.Pozdrawiam serdecznie i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgodzę się z przed mówcą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry