Widok

viteX

Czy ktoś wie coś na temat firmy viteX? Dali ostatnio ogłoszenie na pracownika do handlu...ale handlu czym?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwna sprawa chcą 3 PLN za weryfikacje danych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzeba brać 5PLN za wysłanie cv, ja niejasne ogłoszenia omijam, nie wiadomo czego się później można spodziewać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi się że to oszustwo!!!! Zamierzam zgłosić to, na policję w poniedziałek. Bo to wygląda na kradzież danych osobowych i próbę wyłudzenia pieniędzy. 3zł x 1000 osób = 3000zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
O co chodzi z tą weryfikacją danych? w ogłoszeniu nic o tym nie ma. Szukają też pracownika biurowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Jednocześnie informujemy że przeszedł Pan do drugiego etapu rekrutacji. Niestety ze względu na dużą ilość zgłoszeń musimy przeprowadzić weryfikacje państwa danych. Prosimy o przesłanie 3 zł na nasze konto bankowe. Kwota 3 zł zostanie zwrócona niezwłocznie po zakończeniu rekrutacji i po pozytywnej weryfikacji państwa danych. Weryfikacja danych jest niezbędna do przejścia do następnego etapu. W tytule przelewu proszę wpisać kod weryfikacyjny xxxxxxxx

Nr.konta :57 1240 5484 1111 0010 4261 8279.
O pozytywnej weryfikacji powiadomimy Pana e-mailem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobre :) Żadnych danych nawet nie podali. Ja wysłałam na pracownika biurowego, ale takiej odpowiedzi jeszcze nie dostałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też dostałem od nich taką wiadomość. Dziwna sprawa. Może jeśli kolega zgłosi to na policji napisza coś wiecej o sobie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też przysłali mi wiadomość w stylu :
"Witam Serdecznie,

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Jednocześnie informujemy że przeszedł Pan do drugiego etapu rekrutacji. Niestety ze względu na dużą ilość zgłoszeń musimy przeprowadzić weryfikacje państwa danych. Prosimy o przesłanie 3 zł na nasze konto bankowe. Kwota 3 zł zostanie zwrócona niezwłocznie po zakończeniu rekrutacji i po pozytywnej weryfikacji państwa danych. Weryfikacja danych jest niezbędna do przejścia do następnego etapu. W tytule przelewu proszę wpisać kod weryfikacyjny ..."

dostali CV - dane adresowe i zdjęcie mają, teraz dostaną nr. konta, i wystarczy tylko zwinąć dowód osobisty i machlojki można robić jak się chce...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe na czym ma polegać ta weryfikacja. Ktoś próbował się może dowiedzieć i odpisał na tego maila? Chociaż pewnie na odpowiedź nie ma co liczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja napisałem do niego zeby napisał mi cos o swojej firmie ale jak narazie zadnego odzewu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ogłoszenia juz nie sa widoczne na trójmiasto.pl, wieć chyba koles cos kombinuje. trzeba sie udac na policję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta firma to fikcja jak wiele na tym portalu. prawdziwy vitex nie szuka pracowników- sprawdzałem u źródła. Takie wyłudzanie zawsze zgłaszajcie na policję, nawet jak co któryś (...) popadnie w kłopoty będzie przestrogą dla innych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla ruszenia takich nieuczciwych ogłoszeniodawców oszustów, wyłudzających dane osobowe co jest karalne policja musi zebrać dużo zgłoszeń- pojedyńcze
trafią jedynie do bazy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś był z tym na policji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

Praca w Polsce dla obcokrajowca (5 odpowiedzi)

Kto może poradzić agencję pracy tymczasowej w kujawsko-pomorskim wojewodztwie?

do góry