Widok

w końcu jestem zdrowa

poszukiwaniewśród lekarzy z prośbą o pomoc trwało 3 lata.Dopiero dr Smętek leczenie trwało rok ale teraz mogę się spojrzeć w lustro i się nie denerwować. Obecnie czeka mnie jeszcze 2 albo trzy peelingi- musze zaczekać - musi być odtsęp od zakonczenia leczenia do peelingu. Dr Smętek uratował moją twarz. bardzo dziękuję i pooooolecam innym.
Już nie mogę doczekać się peelingu. Koleżanka, która wyleczyła się u dr Mario wcześniej jest juz po pelingu i wygląda jeszcze lepiej.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem naprawde, skad te pozytywne opinie na wiekszosci stron internetowych... Mam wrazenie (i nie tylko ja) ze prawdziwe opinie sa systematycznie usuwane przez Doktora.

Nie wiem tez jak mozna nazwac Doktora 'swietnym specjalista', skoro na wizyte ktora kosztuje 100 zl poswieca mniej niz 5 minut lacznie z wypisaniem recepty na podstawie szybkiego zerkniecia na skore. Bez uzycia chocby lupy, nie wspominajac o badaniu mikrobiologicznym, ktore jest czasem wskazane. Nie testuje sie na ludziach tez kolejnych antybiotykow. U mnie nie poskutkowalo nic, teraz obawiam sie kazdego 'blahego' zapalenia gardla.


Ale przekonajcie sie sami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry