Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wstydliwy wątek zamknięty Doktorze, jeśli Pan to czyta to dziękuję - dziękuję- byłem chory, posądzony...
~greg
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 września 2011

polecam wątek zamknięty Polecam Chciałabym podziękować Panu Doktorowi za opiekę jaką mnie objął -...
~~~pacjentka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2011

dr Mario Smętek - niezadowalająca wizyta u dermatologa wątek zamknięty Byłem u doktora Mario Smętek na ul. Ogarnej w 2010 roku. Jego diagnoza się...
~pacjent
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 marca 2011

wyleczył mnie i moje dziecko wątek zamknięty Byłam u niego z dzieckiem niedawno - jestem zadowolona bo leki bardzo pomogły...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2011

w końcu jestem zdrowa wątek zamknięty poszukiwaniewśród lekarzy z prośbą o pomoc trwało 3 lata.Dopiero dr Smętek...
~misia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 grudnia 2009

polecam z całego serca wątek zamknięty Jestem po kuracji u dr Mario z powodu trądzika i przebarwień - cała kuracja...
~Ania_trz_skrz@wp.pl
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 września 2009

w końcu trafiłem właściwie wątek zamknięty Po wielu próbach leczenia w innych gabinetach pomógł mi dopiero dr Smętek....
~piotreq
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 września 2009

? wątek zamknięty Miałam nadzieję, że źródło problemów zostanie dokładnie obejrzane, że lekarz...
~annelein
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 marca 2009

Super wątek zamknięty W końcu trafiłam do lekarza, który mi pomógł.Przez kilka lat nie mogłam sobie...
~Misia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 lutego 2008

Peeling wątek zamknięty czy ktos wykonywal u dr Maria peeling mechaniczny? albo zabieg zwiazany z...
~kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 stycznia 2008

Rewelacja! wątek zamknięty Hm.. Stwierdzam, ze Doktor jak najbardziej dba o pacjentów. Przychodze do...
~Jola
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

11

wątków

do góry