wSPAniale

Salony kosmetyczne Salony masażu SPA

Gdańsk, Franciszka Rakoczego 9/U10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kaśka - opinia Uwielbiam. Panie przesympatyczne, uśmiechnięte. Jeżeli chodzi o normalny...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 maja 2022

Beata - opinia wątek zamknięty Manicure hybrydowy to jakaś pomyłka. Myślę, że wykonanie manicure u pani,...
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 czerwca 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Polecam Wspaniale, profesjonalne podejście do klienta, miła obsługa i dobra...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 listopada 2019

Marta - opinia wątek zamknięty Masaż odchudzający u p. Wiktorii mega :D Do tego bardzo miła atmosfera,...
~Marta
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 listopada 2019

Rewelacja! wątek zamknięty Profesjonalna i sprawna obsługa ze świetnym efektem końcowym, a wszystko w...
~Dagna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 października 2019

Mania - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie! Moje dłonie wyglądają perfekcyjnie.
~Mania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 października 2019

Olga - opinia wątek zamknięty Dawno nie czułam się tak zrelaksowana jak po dzisiejszej wizycie, piękne i...
~Olga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 września 2019

Magdalena - opinia wątek zamknięty Pierwsza wizyta i miłe zaskoczenie. Wykonywalam manicure hybrydowy u Pani...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2019

Magdalena Skrzydlińska lat 41 - opinia wątek zamknięty Dzisiaj po raz pierwszy we wspaniale skorzystałam z pedicure u Pani Natalii...
~Magdalena Skrzydlińska lat 41
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lipca 2019

Beata - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie wykonane zabiegi. Hybryda trzymała się długo i mocno. Panie...
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 maja 2019

wspaniale wątek zamknięty Salon to miejsce w którym się odprężam, zapominając na chwilę o problemach...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 maja 2019

Karolina - opinia wątek zamknięty Cudowne miejsce, wszystko dopracowane, piękny wystrój,pięknie pachnie, jest...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2019

Bardzo polecam! wątek zamknięty Świetne miejsce dla wszystkich, którzy cenią profesjonalizm. Kilkukrotnie...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2019

- opinia wątek zamknięty Świetne miejsce! Przemiła atmosfera! Kapitalny wystrój, który pomaga poczuć...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2019

wSPAniale wątek zamknięty wSPAniałe miejsce!!!!! Polecam!!!
~Kaśka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2019

wSPAniale wątek zamknięty Polecam SPA dla każdego . Przemiła obsługa w pięknym wnętrzu ze wspaniałą...
~Edyta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2019

wSPAniałe miejsce na Morenie wątek zamknięty Wszyscy czekaliśmy z niecierpliwością na otwarcie salonu ... jest już
~Magda i Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 marca 2019

Przemek wątek zamknięty Super masaże. Korzystam regularnie. Polecam
~Przemek Walaszczyk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Super klimat, fajni ludzie
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 marca 2019

Najlepsze SPA w Gdańsku wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z jakości usług oferowanych w wSPAniale. Obsługa...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 marca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry