Z usług korzystałem kilka razy, jednak po ostatnim wydarzeniu pragnę przedstawić swoją opinię na temat usług wykonywanych przez tą firmę. Pomijając fakt, kiedy to oddawałem auto do naprawy i ugadywałem się na pewną sumę, to odbierając auto koszt naprawy był trzy razy większy. Zgłosiłem się po odbiór auta, w którym wymieniana była część na nową. Przy dokonywaniu płatności poprosiłem o fakturę i starą część, która została wymieniona. Otrzymałem informacje, że część trzeba przygotować i nie dostanę tego od ręki, po chwili przyszedł syn właściciela i poinformował mnie, że jeżeli chce dostać starą część, muszę dopłacić 200 zł. Poirytowany sytuacją, wyszedłem. Zaraz za mną wybiegł właściciel żeby pokazać mi wstawioną część zadając konkretne pytanie "czy widzi Pan, że część jest nowa?", po czym całkowicie mnie zignorował i sobie poszedł, kiedy jednak poszedłem za nim i poprosiłem o oświadczenie na piśmie, że nie chcą oddać mi wymienionej części, usłyszałem od tej samej osoby "ja nie wiem czy ta część jest nowa czy stara i nie mam obowiązku niczego Panu wystawiać". Ostatecznie zarzucano mi, że jestem niepoważny i że jak chce to mogę nie przychodzić