Widok

wanienka - co polecacie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
jaka będzie najlepsza i najwygodniejsza? wolałabym uniknąć takiej na stelażu... - mały będzie kąpany najprawdopodobniej w pokoju ale można ją równie dobrze postawić na desce do prasowania:)
Mama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://picasaweb.google.com/103460994968392845168/ZabawkiIAkcesoriaDlaDzieci#

mam do sprzedania
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki ale nie chodzi mi o oferty wanienek tylko o pomoc w wyborze odpowiedniej dla małego

do reszty - co sądzicie o wanienkach tego typu?

http://allegro.pl/wanienka-anatomiczna-jak-onda-transport-0zl-tanio-i1435870159.html
Mama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamówiłam http://studioteamart.pl/zalety-poduszek-do-wanienki/ super jakość w dobrej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie fisiowałam kupiłam najzwyklejszą akurat wtedy były w biedronce disney'a z termometrem ale nie działał nigdy , dłuższą żeby troche posłużyła bez stelażu stawiałam sobie w pokoju na ławie a teraz kąpiemy w łazience bo cieplutko.Tak samo nie kupywałam żadnych wkładów,gąbek i innych wynalazków do wanienek ja wykładam wanienke tetrą.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najzwyklejsza wanienka bedzie najlepsza, naprawde nie ma co wymyslac z jakimis specjalnymi modelami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez nie fisiowałam, kupiłam najzwyklejszą jaka była i to był dobry wybór, bo wcale długo jej nie uzywaliśmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam onde - już kiedyś pisałam na forum , że sprawdzila się super , miałam taką nakładaną na wannę - świetna sprawa wcale nie musiałam trzymać dziecka , lezał sobie jak lord :-) u mnie sprawdzało się super - szczegolnie , ze czesto musiałam kąpać syna sama , no i drugi plus to ten , że wody nie trzeba nosić tylko wlewalam prysznicem jak do zwykłej wanny a po kąpieli wyjmowałam korek i woda uciekała do dużej wanny i juz ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam tą wanienkę z linka + do tego mam stelaż. Gdybym miała płacić normalną cenę kompletu, to pewnie bym nie kupiła, ale że sprzedawała jedna forumka - to i cena mi się spodobała. Wanienka bardzo fajna, wogóle nie muszę trzymać małego. Synek leży jak książe, jak na zdjęciu :)
Stelaż też jest fajną sprawą - nie trzeba sie schylać. Postawienie na desce może i jest rozwiązaniem, ale chyba średnio stabilnym, a do tego weź pod uwagę, że taka wanienka z wodą trochę waży, a jednak trzeba ją przytargać z łazienki. my (tzn mój mąż) kąpie w łazience - prysznicem nalewa wodę, a jeszcze ta wanienka ma taki bajer że ma korek,więc wystarczy wężyk i nie trzeba znów dźwigać .
No ale wiem cena kompletu powala
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no powtórzyłyśmy z rybalonem w zasadzie to samo :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najzwyklejsza, dla mnie ważne było, aby była dłuższa, starczyła na dłużej i tyle. Nie kombinowałam z niczym i sprawdza się idealnie. Stawiamy ją u małego w pokoju na komodzie a jak zacznie siedzieć, to przeniesiemy się do wanny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do zwolenniczek zwykłych wanienek - kąpaliście malca same czy we dwoje?
Mama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od początku sama kąpię małą,żaden problem,ja z jednej pieluszki tetry robie poduszeczke i kłade na to malutką,
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja także kąpie sama i podobnie wykorzystuje pieluchę kładąc ją na spód wanienki. Małego opieram na przedramieniu. Uwielbia się wtedy na mnie gapić i gadać po swojemu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja się podpisuję pod o0oannao0, też kupiłam w biedronce wanienkę o taką samą http://allegro.pl/nowa-wanienka-disney-100cm-okazja-i1446422607.html tylko że u mnie termometr działa, i do dnia dzisiejszego ją używamy...
imageimage


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my od poczatku uzywamy zwyklej wanienki z ikei. najpierw chcielismy kupic komode kapielowa brevi, ale ani praktyczna ani poreczna, zwykla wanienka moim zdaniem jest najlepsza. wstawiamy ja do duzej wanny i tam kapiemy malego.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie na początku przez jakieś dwa miesiące mąż kąpał sam, a teraz na zmianę kąpiemy...
imageimage


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najpierw mieliśmy wanienkę z Mothercare-dostaliśmy w prezencie, bardzo wygodna ale mała. Teraz mamy z Ikea, jest szersza, fajna, ma antypoślizgowe paski w środku, ale bardzo niewygodnie nosi się wodę, bo "wrzyna się" w palce. Ciężko ją wygodnie chwycić. Mamy również taki leżaczek do kapieli, ale poczekamy z nim aż mała będzie kąpać się w głębokim brodziku:) bo do z tym leżaczkiem za dużo wody do wanienki trzeba byłoby nalać:)
[url:]http://lilypie.com/">
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam wanienienka onda ok baby. Moim zdaniem jest super, szczerze polecam. Czasem korzystamy z takiej zwyklej jak jestesmy na noc u babci, i wtedy rece mi odpadaja. Przy ondzie dziecko sobie lezy spokojnie, mozna swobodnie siegnąc po mydelko, czy recznik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najzwyklejsza wanienka + foczka do tego :) dzięki temu spokojnie można kąpać nawet noworodka w pojedynkę ;) bez obawy, że wyślizgnie się i cały zanurzy ;)

nasze dziecko było tak kąpane do momentu kiedy stabilnie usiadło w wanience na macie antypoślizgowej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam taki zestaw (znaczy identyczny, nie ten):
http://allegro.pl/wanienka-ok-baby-onda-regulowany-stelaz-i1455625568.html
strzał w 10 !!! Jakie noszenie wanny do pokoju? Jakie rozlewanie wody? Jakie wrzynanie się w ręce? Jakie mndlenie rąk od dziecka? Nic takiego nie znam! A jestem samotną matką od pierwszego dnia bycia matką i w dodatku po cc. Zestaw jest ge-nial-ny! Nawet można dziecia prysznicem potraktować, w wersji na szybko, bo leży wygodnie, a woda odkręconym korkiem leci do wanny :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najzwyklejsza wanienka tylko patrzyłam żeby była jak najdłuższa:) na początku z wkładem z gąbki a później już tylko z matą antypoślizgową:) kąpaliśmy od początku na zmianę z mężem

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam najzwyklejszą z IKEI!
nie jest droga.
wykonana z grubszego plastiku, w srodku ma wzorek antypoślizgowy.
super jesli przenosisz wanienkę z wodą do pokoju.
taka zwykłą to sie wygina pod ciężarem i woda chlupie...

zreszta zwykłą wanienkę moge komuś oddać, uzylam moze 4 razy... fioletowy kolor. potem zaraz maż jechał do Ikei po lepszą!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jak nauczyć roczniaka spania w łóżeczku? (91 odpowiedzi)

Nadszedł TEN moment... ;P czas na wyprowadzkę z naszego łóżka... jak to zrobić?...

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

echo serca płodu-gdzie w Gdańsku? (30 odpowiedzi)

Czy orientujecie sie, gdzie poza Invictą, zrobię badanie echo serca płodu? Co prawda mam...

do góry