Widok
taaa,a do tego ewentualna reklamacja praktycznie niewykonalna.
Mojego kolegi siostra pojechala do niego na przeglad i napelnienie klimy. Sprawdzil, nabil ,skasowal - nastepnego dnia klima przestala dzialac. Okazalo sie ze ktorys tam przewod byl nieszczelny/skorodowany.
Pan Marcin uznal ze to nie jego wina i odeslal ja z kwitkiem.
Nie polecam
Natomiast warsztat o ktorym pisze luna ( MAJORA BOJANA 508386013) rewelacja, sam korzystam z ich uslug i nigdy sie nie przejechalem. Dobre ceny,terminy przystepne. Taka fajna rodzinna firma (Ojciec z synami naprawiaja a zona wlasciciela zajmuje sie dostarczaniem czesci i koordynacja)
Maja dobra kawe :)
Mojego kolegi siostra pojechala do niego na przeglad i napelnienie klimy. Sprawdzil, nabil ,skasowal - nastepnego dnia klima przestala dzialac. Okazalo sie ze ktorys tam przewod byl nieszczelny/skorodowany.
Pan Marcin uznal ze to nie jego wina i odeslal ja z kwitkiem.
Nie polecam
Natomiast warsztat o ktorym pisze luna ( MAJORA BOJANA 508386013) rewelacja, sam korzystam z ich uslug i nigdy sie nie przejechalem. Dobre ceny,terminy przystepne. Taka fajna rodzinna firma (Ojciec z synami naprawiaja a zona wlasciciela zajmuje sie dostarczaniem czesci i koordynacja)
Maja dobra kawe :)
Polecam http://brylowski.motointegrator.pl/ to w Dobrzewinie, jadac z Bojana skrecasz w lewo tuz za zakretem (na poczatku Dobrzewina). Co prawda terminy dosc odlegle, ale ceny uczciwe, a jakosc uslugi absolutnie bez zastrzezen.