Widok

warsztet

Witam
Gdzie można naprawić dobrze i nie drogo samochód w Bojanie albo okolicy ?
Silnik mi coś szwankuje :-(
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy właściciel, albo syn ma na imię Mariusz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
taaa,a do tego ewentualna reklamacja praktycznie niewykonalna.
Mojego kolegi siostra pojechala do niego na przeglad i napelnienie klimy. Sprawdzil, nabil ,skasowal - nastepnego dnia klima przestala dzialac. Okazalo sie ze ktorys tam przewod byl nieszczelny/skorodowany.
Pan Marcin uznal ze to nie jego wina i odeslal ja z kwitkiem.
Nie polecam

Natomiast warsztat o ktorym pisze luna ( MAJORA BOJANA 508386013) rewelacja, sam korzystam z ich uslug i nigdy sie nie przejechalem. Dobre ceny,terminy przystepne. Taka fajna rodzinna firma (Ojciec z synami naprawiaja a zona wlasciciela zajmuje sie dostarczaniem czesci i koordynacja)
Maja dobra kawe :)
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 56
Polecam http://brylowski.motointegrator.pl/ to w Dobrzewinie, jadac z Bojana skrecasz w lewo tuz za zakretem (na poczatku Dobrzewina). Co prawda terminy dosc odlegle, ale ceny uczciwe, a jakosc uslugi absolutnie bez zastrzezen.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 55
U Marcina Kleiny może i naprawi ale .. robociznę ma drogą. Musisz się naczekać, żeby znalazł chwilę i złaską przyjął, a jak dostaniesz "wyliczenie" pożal się Boże-to musisz usiąść z wrażenia.
popieram tę opinię 69 nie zgadzam się z tą opinią 10
Same naciągacze w tym bojanie nie polecam.duża przycinka na częściach do tego guanianej jakości.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 52
podaje nr do warsztatu w BOJANIE NA MAJORA BOJANA 508386013
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 56
Ja oddawałam kiedyś do Marcina Kleiny - dobrze, szybko i względnie niedrogo.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 70

Inne tematy z forum Bojano

Niedziela czynu społecznego (7 odpowiedzi)

W najbliższą niedzielę zapraszam wszystkich towarzyszy i wszystkie towarzyszki do zamiatania...

do góry