Widok
warto odwiedzić salon:)
Do tej pory korzystałam z drobnych usług salonu i byłam bardzo zadowolona . Podczas ostatniej wizyty panie opowiedziały mi o nowym (w ofercie salonu)zabiegu-mezoterapii mikroigłowej i namówiły do skorzystania. Przyznaję, miałam obawy gdyż sama nazwa mnie odstraszyła, jednakże nie było się czego obawiać:).Zabieg nie był bolesny, sama odczuwałam raczej mrowienie. Moja skóra po zabiegu była trochę zaczerwieniona(co szybko minęło), ale jednocześnie świetnie nawilżona i fajnie napięta, delikatna w dotyku:). Bardzo fajny zabieg warty polecenia,ja na pewno jeszcze kiedyś skorzystam.Pozdrawiam Kosmetyczki:).
Moja ocena
Dotyk
kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 6
oferta: 5
jakość usług: 5
klimat i wystrój: 5
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 5
5.2
* maksymalna ocena 6