Do tej pory korzystałam z drobnych usług salonu i byłam bardzo zadowolona . Podczas ostatniej wizyty panie opowiedziały mi o nowym (w ofercie salonu)zabiegu-mezoterapii mikroigłowej i namówiły do skorzystania. Przyznaję, miałam obawy gdyż sama nazwa mnie odstraszyła, jednakże nie było się czego obawiać:).Zabieg nie był bolesny, sama odczuwałam raczej mrowienie. Moja skóra po zabiegu była trochę zaczerwieniona(co szybko minęło), ale jednocześnie świetnie nawilżona i fajnie napięta, delikatna w dotyku:). Bardzo fajny zabieg warty polecenia,ja na pewno jeszcze kiedyś skorzystam.Pozdrawiam Kosmetyczki:).