Witam
Wszystkim zaglądającym na tą stronę szczerze polecam korzystanie z usług Pani Magdy!!
Skusiłam się na pierwszą wizytę z uwagi na nowe otwarcie blisko domu, profesjonalizm, cechy osobowościowe Pani Magdy jak również miła aparycja spowodowały, że czas zleciał w miłej atmosferze niepostrzeżenie...satysfakcja gwarantowana!!
Po powrocie do domu czekała na mnie miła niespodzianka, na poczcie miałam już aktualną ofertę promocyjną salonu

Pani Magdo dziękuję i szczerze polecam wszystkim innym klientkom, oby było ich jeszcze więcej niż w poprzednim salonie!!!
Pierwsza wizyta zakończona sukcesem, wrócę na pewno..

p.s. opinia ta nie jest sponsorowana, jeśli ktoś ma wątpliwości szczerze zachęcam do skorzystania z usług w gabinecie Cleo na Chełmie :)