Widok

weekend trip

Witam ! mam pomysl zeby wyjechac w sobote z rana z trojmiasta pod czeska granice mianowicie do Kudowy zdroju do kaplicy czaszek :) niesamowite miejsce !!! tylko nie mam samochodu obecnie :(wiec szukam kogos z samochodem ( warunek konieczny heh albo ze 3 osoby w tym co najmniej jedna z samochodem tak zeby podzielic sie kosztami za benzyne i nawet bylo by razniej niz jechac samemu :)moze ktos akurat by zechciał to zapraszam do kontaktu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co powiecie o Katalonii w marcu lub kwietniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Średnia temperatur dla Katalonii jest zwykle dużo wyższa niż w Polsce. Dla kogoś, kto preferuje aktywny wypoczynek, zwiedzanie, trekking, poruszanie się samochodem. Wówczas można dojechać w miejsca w które normalnie by się nie dojechało.
Nie tylko Barcelona czy Girona, ale masa innych fajnych, interesujących miasteczek, z bogatą historią, punktami widokowymi. A wszystko to w pobliżu piaszczystych plaż, na których można po prostu odpocząć.
Np słynna jaskinia Tivissy z freskami: http://www.tivissa.net/2020/02/jaskinie-w-rejonie-tivissy-pod-ochrona-rzadowa/ wykonanymi przez pierwszych ludzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Podróże

Wyprawa w Tatry (5 odpowiedzi)

Nigdy nie miałam okazji być w Tatrach, w ostatnim czasie uznałam, że jednak trzeba to zmienić...

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja (73 odpowiedzi)

polećcie proszę dobry sprawdozny hotel

do góry