Widok

wesand - opinia

Jedno wielkie hamstwo,tylko polak potrafi wpaść na taki pomysł ,po spacerze z małżonką po bulwarze wstąpiłem by skorzystać z toalety (miejska nieczynna w związku z remontem ulicy) a barmanka oświadcza,że owszem można skorzystać odpłatnie ale trzeba zapłacić uwaga 30 złotych, nie to nie pomyłka nie 2 czy 3 zł ale powtarzam 30 zł.Na moje pytanie dlaczego taka cena czy to nie pomyłka,barmanka oświadczyła,że taką cenę ustalił szef i nic nie może zrobić.Tylko polak polakowi może coś takiego zrobić i o czym to może swiadczyć,jaki charakter musi mieć taki właściciel ,nie raz przymierzaliśmy się by coś tam zjeść ale po tym incydencie nigdy tam nie wstąpimy.
Moja ocena
El - Greco kategoria: Restauracje
obsługa: 1
 
menu: -
 
jakość potraw: -
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Polaku ogarnij się....
To nie jest WC na dworcu tylko restauracja....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadza się
ja też gdybym była właścicielką jakiejś knajpy nie pozwalałabym żeby restauracyjna toaleta słuzyla za miejski szalet,no wyjątek stanowiły by np. matki z dzieckiem lub w ciąży.

a propo po drugiej stronie bulwaru tez jest miejska toaleta
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niestety, będąc na miejscu tego szefa też był ustaliła cenę zaporową. Dobra restauracja nie może spełniać funkcji toalety dla wszystkich.
Nie wyobrażam sobie latem sytuacji gdy ludzie jedzą w eleganckiej restauracji, a obok nich stoi do WC kolejka spacerowiczów znad morza ...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
bardzo dobrze, że tak zrobił. Lokal mieści się blisko plaży, co oznacza, że ludzi chętnych do skorzystania z toalety tam nie mało. Jest to elegancka restauracja, mają bardzo ładne i zadbane toalety i lepiej, żeby tak zostało dla gości a nie przypadkowych ludzi...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oczywiście, że powinno się pobierać opłatę za korzystanie z toalet w restauracjach dla osób nie będących klientami ale bez przesady?!!!!
Potem się dziwimy, że ludzie załatwiają swoje potrzeby w krzaczorach! Wystarczy ustalić wyższą cenę niż przeciętna w toalecie publicznej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Grek to Grek u nich nie ma toalet więc i opłata z kosmosu.....he he.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
ale dlaczego ten Grek ma fundować Tobie toaletę?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
To niemożliwe. Ostatnio w Dzień Niepodłegłości weszłam tam z ulicy z pilną potrzebą dwójki dzieci. Przemiły Pan właściciel pozwolił im skorzystać zupełnie za darmo!! Polecam i dziękuję!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry