Widok

wesele w Hotelu Nadmorskim

Wesele Temat dostępny też na forum:
czy ktos organizowal tam wesele lub obiadek weselny?...mam juz wstepna rezerwacje na grudzien i wolalbym wiedziec co nieco....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wejdż na trójmiejskie forum w www.weselisko.com.pl - tam jest więcej ludzi.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowalam w tym hotelu, z tego co pamietam imprezy sa ok, dobrze zoorganizowane tylko Dyrekcja - na nia trzeba uwazac, bo jest zapominalska.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Heja Tusia!...na innym forum tez pisalismy...ale jescze raz poprosze Ciebie o jakies dodatkowe informacje...na co jescze zwrocic uwage...wiem ze jedzonko maja dobre..bylem na obiadku..ale czy na weselu bedzie tak samo podawane i porcjowane...i moze tez jaki wystroj sali...takie tam....bede wdzieczny za wszelkie informacje "od kuchni"..........

pozdrawiam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc Czarodziej,
Musisz dokladnie sie okreslic Pani Dyrektor bo ona tym zarzadza(Stawska), co chcialbys na weselu, jaki wystroj sali itp. tego naprawde trzeba dopilnowac, bo jej to umyka( lapie za duzo srok za jeden ogon), jedzenie jest dore wiem:)), ale porcowane i niestety goscie czasami sie skarzyli, muzyka- jest Slawek, ktory gra jak gra, czasami lepiej czasami gorzej, wszystko zalezy gdzie bedziesz miawl wesele czy na ktorejs sali konferencyjnej czy w restauracji, z pokojami- jesli ktos spi w hotelu to sprawdz dokladnie jak jest robiona rezewacja i czy wszystko sie zgadza. Jednym slowem jest ok, ale trzeba dopilnowac szcsegolow, mowic dokladnie co sie chce- jakie menu itp. i uwazac na "dodatkowe: koszta.

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Serdeczne dzieki dla Tusi..i reszty tez :)....
pozdrawiam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylam na weselu w Nadmorskim i było ładnie, elegancko, ale drętwo, kelnerzy się krecili i dolewali wódkę, jedzenia było małe i raczej mało.
Kto lubi takie napuszone imprezy to ok, ja za weselami-biesiadami nie przepadam, ale klimat Hotelu tez mi nie pasował za bardzo:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam i świetnie się tam bawiłam - jako gość; w mojej opinii wesele było udane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo polecem restaurację chińską w Łazienkach Południowych w Sopocie. Jedzenie genialne w innych sprawach łatwo się dogadać. A i noc poślubną załatwić też na miejscu (hotel).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy moge zapytac o zakres cenowy w tym miejscu? Wesele mialo by byc na okolo 65 osob. Dzieki:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jurek napisał(a):

> Bardzo polecem restaurację chińską w Łazienkach Południowych w
> Sopocie. Jedzenie genialne w innych sprawach łatwo się dogadać.
> A i noc poślubną załatwić też na miejscu (hotel).
czy możesz podać jakies dane na temat ceny, bardzo podoba mi się to miejsce ale obawiam się kosztów, czy to było przyjecie weselene, czy tylko uroczysty obiad, na ile osób itp. pytania jak mozesz odpowiedz tu albo na priv.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry