Widok

wesołe zoo

Wesołe zwierzęta zawitały w naszych naklejkowych kolekcjach. Tym razem ozdobiły naklejki na ścianę, czyli zjawiskowe dekoracje do pokoi dzieci. Kolorowe zwierzęta leśne, takie jak Łoś Maurycy, Szamanka Sarenka i Wódz Misiek to urocze stworzenia, uwielbiane przez najmłodszych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani sprzedaje te pluszaki? Link? Zdjęcia? A imię dla kota? Może być kot Brexit? Mam jeszcze gołębia poczotwego. Może być gołąb pocztowy Sasin?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

> A imię dla kota? Może być kot Brexit?

Jak w ciapki, to Lempart ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie powinienem wyrażać swej opinii o tej niedoje niedowa rtościowaa. Nie no stary nie mogę Wiesz, że na zaq jest taki fajny cykl filmów (celowo nie używam słowa serial bo ja nie oglądam seriali) pod tytułem Najważniejszy dzień życia? Sprawdź to, spodoba Ci się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To ten serial z prylu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jo. Nie znałem tego. Jestem pod wrażeniem scenografii. Obejrzałem właśnie czwarty odcinek, gdzie jest przyczepa Niewiadów, choć ma logo predom i składana łódź. Miałem kiedyś takie coś. Żaglówka mewa. Wiatr ją zerwał i szorowała po kamieniach, już nic się nie dało zrobić z tym. Bardzo fajne filmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja to załatwię....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wesołe zwierzęta zawitały w naszych naklejkowych kolekcjach. Tym razem ozdobiły naklejki na ścianę, czyli zjawiskowe dekoracje do pokoi dzieci .https://eudajmonia.eu/naklejki-na-sciane/zwierzeta . Kolorowe zwierzęta leśne, takie jak Łoś Maurycy, Szamanka Sarenka i Wódz Misiek to urocze stworzenia, uwielbiane przez najmłodszych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Baszakowa, no pani kochana, a widziała pani jaka heca w modze na sukces? Że też ona mu o tym powidziała, lafirynda jedna. Nie, na linka nie wejdę bo to może być wirus, co kasuje skajpaja i fejsika. Chciałem pluszaka, pani Baszakowa, a nie naklejki. Pluszowego niesporczaka z ryjem, co wygląda jak plastikowe gniazdko. Te niesporczaki, pani, to będą światem rządzić kiedyś, więc chciałem się zaprzyjaźnić z jednym i sprawdzić czy słuchawki wejdą w to gniazdko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam https://margonem.besthacks.com.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raven jesteś obrońcą księży pedofilów takim cię zapamiętałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Lewak, trzeba się leczyć, jeżeli wszystko kojarzy ci się ze zboczonym seksem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Yhy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lewak, je nie mam czasu na obronę księży pedofilów bo bronię i przyjaźnię się z księżmi katofaszystami. Obronę pedofilów zostawiam lewakom. Bo to żadni pedofile tylko "gieje" zwykłe. Jaki tam pedofil z Paetza albo Gulbinowicza? Zahukani pederaści, którzy poszli w taką odmianę pederastii co się nazywa efebofilia. To wy brońcie i afirmujcie kochających inaczej a ja będę bronił pism kardynała Wyszyńskiego z lat 30tych. Tych o Żydach i Adofie Hitlerze również, deal?
Mam taki sposób na oczyszczenie kleru. Bierzemy wariografy i pytamy każdego księdza, czy jest homoseksualistą. Potem wyrzucamy wszystkich niezweryfikowanych do stanu świeckiego. 90% skandali seksualnych zniknie jak ręką odjąć. A ci co tam babę na boku mają to tam... Nie moge się jakoś zdobyć na potępienie nawet, sorry. Jest taki film Historie Miłosne. Bardzo dobry. Myślę ze takiego księdza co ma dziecko Bóg osądzi z tego jakim był ojcem a nie księdzem.
A Ty nie pij, bo masz takie deliryczne napady czasem i coś tam wstukujesz bezmyślnie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Piję za swoje (nie grzechy)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Hydepark

Najlepszy broker forex w Trójmieście (15 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy ogólnie ma znaczenie gdzie broker ma siedzibę? Z tego co widzę, to wszystkie...

Gadżety reklamowe (27 odpowiedzi)

Gdzie w Gdańsku można kupić gadżety reklamowe? Jest jakaś hurtownia?

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

do góry