Widok

weterynarz Gdańsk-proszę o polecenie

Witam forumowiczów,

od niedzieli jestem posiadaczką szczeniaczka.
Poczytałam w necie trochę opinie o dobrych wet. Często przewija się dr Czernielewski z Wrzeszcza , dr Ulewicz z Jasienia.

Proszę podpowiedzcie gdzie chodzicie z waszymi pupilami.
Chyba jak każdy szukam dobrego specjalisty za rozsądną cenę.
Dzxiękuję.

ps. mieszkam na Ujeścisku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.gabinetwbrzeznie.pl/omnie.php

Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jeżdżę do Animal Garden w Kiełpinie, w nagłych przypadkach nocnych/weekendowych zdarzało mi się być w całodobowej Przychodni Weterynaryjnej na Bitwy Oliwskiej, dobre opinie słyszałam też o Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej na Bulońskiej (również całodobowej).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Pogodnym Osiedlu dwie miłe babeczki polecam-ja jestem zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr. Ulewicz jest ok. Jak jesteśmy na działce(w Jasieniu) i potrzebujemy weta, to jedziemy do Niego :) (ul. Rycerza Blizbora)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Siedlcach na Szarej w tzw. kwadracie jest gabinet przyjmuje dr. Wyszyński bardzo fajny lekarz z powołania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> mieszkam na Ujeścisku

Animal Garden o którym pisała μ też polecam i to bardzo.
M.in. patroszyli moją sukę. Po 2h suka była na chodzie i w pełnej "gotowości bojowej" :D
Zero powikłań a śladów po patroszeniu trza się naszukać ;)

Ale sporo dobrych opinii czytałem również o wecie na Orunii Górnej, na Krzemowej (od strony Platynowej... za Biedrą, po prawej, koło Pizzerii.. nie pamiętam jakiej ;D który jest dużo bliżej z Ujeściska.

Na tyle sporo, że kiedy jechałem jakiś czas temu 154 z babką z kotem w nosidełku i wysiadła razem ze mną przy Krzemowej, nie mogłem nie zagadać ;)
Owszem.. właśnie tam szła i nie mogła się nachwalić.

Ja... póki co, nie miałem okazji korzystać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Amicis na Elbląskiej. Tyyyle lat i nadal na wysokim poziomie bez naciągania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z czystym sumieniem również polecam Animal Garden
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, polecam serdecznie przychodnię VETLAND na ul Bergiela, to chyba Ujeścisko. Ja korzystam z usług tych wspaniałych lekarek już od lat choć mieszkam na Zaspie i bliżej mam dziesiątki przychodni. Moje psiaki, bo już kolejne, są tam pod fachową opieką od szczenięcych lat. Na miejscu mają usg, rtg, salę operacyjną, co w nieszczęśliwym wypadku lub nagłej chorobie bardzo ważne. A do tego podchodzą do wszystkich futrzaków z prawdziwym zaangażowaniem i miłością. Ja nie zamienię tej lecznicy na żadną inną.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A tylko wyjdziesz za drzwi kobietko, i a panie doktorowe obrabiaja za plecami i kometnuja glupio, odbywalem tam staz pol roku i wiem duzo na ten temat, jedynie dla nich na plus to tylko to ze maja wiedze i lecza zwierzaki ,ale tak to zwykle plotkary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam: Górkę ul. Hallera i Barancewicz Suchanino
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jeżdżę na Chełm na Cieszyńskiego 13 do Ulgi. Przychodnia nowa, ale lekarki doświadczone. Dr Klepka dwa razy uratowała moją kotkę. Polecam z czystym sumieniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdańsku bardzo dobrego weterynarza znajdziecie w Nasza Lecznica. Potrafią poradzić sobie nawet z bardzo trudnymi schorzeniami i bardzo troskliwie podchodzą do zwierząt. Cenowo niedrogo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam dr Ulewicz ,ma dużo cierpliwości do właścicieli a to jest ważne,ma także super podejście do zwierząt.Niedawno straciłam kotkę .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się zdecydowałam na ten abonament usług weterynaryjnych Pethelp. Znacie? Wszystko w abonamencie, wizyty u weterynarza, szczepienia, badania, nawet mam porady online. No to jak na ten czas pandemii super sprawa. Płaci się rocznie lub w ratach miesięcznych jak komu wygodnie. Dla mnie mega rozwiązanie https://pethelp.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zwierzaki

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Sucha karma (45 odpowiedzi)

Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą, do tej pory...

do góry