Widok

wg mnie brak kompetencji - zbyt mlody personel bez doswiadczenia - odradzam

Zostałem skierowany do młodego stomatologa w firmie SaNdent. dziwnym trafem dowiedziałem się ze są 2 zęby do naprawy, a nie 1 jak zakładano. Koszt wzrósł do 160 x 2 czyli 320pln. To okazał się początek problemów. Poprawianie 3 razy w ciągu roku całe szczęście w ramach reklamacji. (otrzymałem informacje - "tak się zdarza, musi czasem boleć ") Po ostatnim poprawianiu powiedziano mi, ze czas na następne roboty, a na moje pytanie czy jest jakiś ząb do naprawy, dostałem: "coś się na pewno znajdzie". Teraz mam ciągły ból i szukam innego stomatologa, który to naprawi. Mam wrażenie, że szukają naprawiania zębów, które wcale, tego nie potrzebują...
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 4
 
czas oczekiwania: 4
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Witam.Zanim Pan tak oczreni lekarzy to może nalezy operować konkretnymi datami.Chciałabym móc ewentualnie zaradzic Pana problemom i wyjasnic sytuacje.Prosze o kontakt z kierownikiem.Wiek personelu nie wpływa na jakość pracy..a może mają bardziej wnikliwe spojrzenie...Pozdrawiam i czekam na kontakt.
Kierownik Sandentu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiek nie wpływa na jakość pracy? Ciekawe... Jak się Panu popsuje samochód, na pewno szuka Pan najmłodszego stażem mechanika, bo przecież doświadczenie zawodowe, którego nabywa się z wiekiem nie liczy sie zupełnie, prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witam.Jezeli najwiekszym problemem jest wiek to zapraszam do lekarzy doświadczonych,specjakistów-tacy też pracuja w Centrum i w przypadkach skomplikowanych konsultuja pacjentów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam propozycje do wszystkich centrów medycznych - zróżnicować ceny za usługę i wtedy do mnie będzie należał wybór: chcę do lekarza młodego, z mniejszym w związku z tym doświadczeniem zawodowym, ale przecież na kimś musi się uczyć i nabierać wprawy - i za to płacę mniej, albo cenię sobie doświadczenie, dlatego wybieram starszego stażem, a więc oczywiście płacę więcej. Będzie to uczciwsze niż wmawianie, że wiek i idące w parze doswiadczenie zawodowe nie mają znaczenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zupełnie się nie zgadzam z powyższymi opiniami, byłam osobiście w tym centrum- zeby mam wyleczone i nic mnie nie boli, a Pan, który napisał taką niepochlebna opinie niech najpierw się zastanowi nad właściwieym rozwiązywaniem takich problemów-skoro coś mu się nie podobało powinien zgłosić się do kierownictwa i dopiero wtedy wypisywać swoje żale
Ja polecam- osluga fachowa miła i solidna
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry