Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Specjalisci wątek zamknięty Trafiłem do gabinetu przypadkiem,z bolącym zębem. Zostałem przyjęty...
~Ad
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 grudnia 2016

super gabinet wątek zamknięty Gabinet polecam. Borykałem się z licznymi ubytkami przy dziąśle. Kolejne...
~Karol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

super jakosc w dobrej cenie wątek zamknięty Szczerze polecam. Gwarantuja pelen zakres uslug I to na wysokim poziomie....
~j.z.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2015

szczerze polecam wątek zamknięty Gabinet i personel super ,Wesoło i przyjaznie. Każdy zabieg wytłumaczony,...
~zadowolony pacjent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 stycznia 2014

POLECAM ;o) !!! wątek zamknięty Od początku założenia Kliniki jestem jej wierną pacjentką. Po wizytach byłam...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 stycznia 2014

Super gabinet wątek zamknięty Super nowoczesny gabinet, a ceny jakie przystępne. Zabiegi profesjonalne i...
~pacjent
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

polecam,pełen profesjonalizm wątek zamknięty Byłem kilkakrotnie.Zawsze profesjonalnie i miło przyjety.Każdy zabieg...
~zadowolony pacjent
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 listopada 2012

Zdecydowanie tak wątek zamknięty Tak, ten gabinet polecam wszystkim.Ja byłem z dzieckiem, ale sam też się...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2012

pełne zaufanie wątek zamknięty Bardzo fachowo i sprawnie. To już 2 raz i tym razem również bez zastrzeżeń....
~amadeo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

wg mnie brak kompetencji - zbyt mlody personel bez doswiadczenia - odradzam wątek zamknięty Zostałem skierowany do młodego stomatologa w firmie SaNdent. dziwnym trafem...
~Odradzam
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 września 2011

~Edyta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry