Widok

wierna pacjentka - opinia

przesympatyczny lekarz- kultura, wrazliwosc,profesjonalizm pod kazdym wzgledem!!! .Mozna zapytac o wszystko i miec pewnosc,ze w badaniu nic nie zostanie przeoczone lub zaniedbane. Troska o pacjentke jest naprawde ogromna (niewazne czy problem dotyczy ciazy, antykoncepcji, zwyklego stanu zapalnego czy pytania o jakiekolwiek inne kobiece sprawy) a profilaktyka na wysokim poziomie. Polecam tego lekarza bardzo bardzo goraco !! nigdy nie mnie nie zawiodl, a leczy mnie od ponad 10 lat i rozne bywaly przypadki, problemy etc. Dziwi mnie jakakolwiek negatywna opinia o nim, bo NIGDY nie spotkalam sie z tym,aby cokolwiek zaniedbal (jest nawet az za drobiazgowy,ale to tylko swiadczy na plus), zapomnial czy zle sie odnosil ( czy to w swoim gabinecie, szpitalu , klinice Swiss Med etc). , a inne kolezanki / bliscy maja identyczna opinie . Po prostu ideal i nie zmienilabym go na innego !!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się w 100% ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie. W jakim szpitalu pracuje dr Piotr Chmielewski?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam pytanie - dlaczego piszecie tutaj, a nie na portalu "zdrowie i uroda" lub "znanym lekarzu.pl"? Tam opinie są stałe, a tu znikają po paru godzinach, bo przesuwają je następne, poza tym jak będę szukała opinii o jakimś lekarzu, to właśnie tam, a nie tu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry