Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam!!! wątek zamknięty Moją pierwszą ciążę prowadził inny, równie wspaniały specjalista ale tak się...
~Lena R.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2009

młoda mama - opinia wątek zamknięty Miałam wątpliwą przyjemność wizyty u tego lekarza. Był bardzo nieprzyjemny...
~młoda mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 listopada 2013

nie polecam wątek zamknięty Miły i sympatyczny, gratuluje ciąży. Na tym koniec. Fatalnie czyta usg....
~adela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 czerwca 2013

dr Chmielewski wątek zamknięty Super specjalista tylko ceny ciut za wysokie mogłoby być mniej:)
~marta.k
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lipca 2012

nie polecam wątek zamknięty lekarz nie potrafi sie określić, na jednym badaniu mówi jedno, a na następnym...
~inuno
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 maja 2012

pacjentka - opinia wątek zamknięty Anioł, nie człowiek! Przeszłam pod opieką Doktora trudny czas (operacje,...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 czerwca 2011

Rewelacyjny człowiek wątek zamknięty rewelacyjny lekarz dokładny przesympatyczny bardzo profesjonalny.. trafiłam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2011

Czy dr Chmielewski przyjmuje tylko prywatnie? wątek zamknięty Szukam dobrego lekarza ginekologa i widzę, że same superlatywy piszecie o tym...
~pola
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 lutego 2011

Gorąco polecam! wątek zamknięty Dr Chmielewski prowadził moją ciąże i jestem bardzo zadowolona! Jest...
~Kinga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 września 2010

wierna pacjentka - opinia wątek zamknięty przesympatyczny lekarz- kultura, wrazliwosc,profesjonalizm pod kazdym...
~wierna pacjentka
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2010

Gorąco polecam! wątek zamknięty Lekarz z powołania, każda wizyta jest miłym i rzeczowym spotkaniem. Doktor...
~MS
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 marca 2010

Dziękuję za pomoc! wątek zamknięty Trafiłam do doktora Chmielewskiego przez przypadek, w sytuacji b....
~Marta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2009

Polecam wątek zamknięty Polecam pan doktor bardzo mily dokladny czasami az za bardzo:) prowadzi moja...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 lipca 2009

stanowczo odradzam wątek zamknięty Stanowczo odradzam. Na wizytę zostałam przyjęta z 1h godzinnym opóźnieniem...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 lipca 2009

Polecam! wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić Pana dr.Piotra Chmielewskiego. .Miły...
~Ewa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 lipca 2009

polecam!! wątek zamknięty anioł ,nie lekarz :)) dr Chmielewski to mój lekarz od ponad 10 lat ....
~zadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 czerwca 2009

Naprawdę polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić dr.Piotra Chmielewskiego. Prowadzi właśnie...
~Sabinaub
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 marca 2009

świetny lekarz wątek zamknięty fachowe podejście, miła atmosfera, cierpliwość w odpowiadaniu na pytania,...
~Majaki
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 marca 2009

cudowny lekarz wątek zamknięty od kilku lat jestem pacjentką Wspaniałego Lekarza dr Piotra Chmielweskiego...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 lutego 2009

kasjana - opinia wątek zamknięty Rewelacja, polecam wszystkim, bardzo miła atmosfera, dr odpowiada na...
~kasjana
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

31

wątków

do góry