Ja natomiast jestem zadowolona z dwóch jak do tej pory wizyt w gabinecie wiewiórka. Mój syn ma cztery lata i mocną próchnicę. Od ponad półtora roku szukałam stomatologa który mógłby nam pomóc. Byliśmy w pięciu gabinetach stomatologicznych. W każdy wizyta adaptacyjne,później normalna i wiadomo że każda odpłatnie. Syn zniechęcił się do dentysty już przy 2 wizycie. Gabinet Wiewiórka ma nietypowy sposób leczenia ale jak dla mnie jest to sposób w 100% skuteczny. Dziecko siedzi u rodzica na kolanach a główka leży na kolanach stomatologa. Zostałam poinformowana o wszystkich stopniach leczenia krok po kroku. Obsługa jest na wysokim poziomie. Uśmiechnięta, miła i tak powinno być przy pracy z dziećmi. Mój syn na pierwszej wizycie krzyczał w niebogłosy nie mówiąc już o wyrywaniu się. Myślałam że nie dam rady wytrzymać wizyty i ją przerwę ale zabieg trwał pół godziny a ząbki zrobiliśmy dwa. Okazało się że już zbierała się w jednym ropa i gdyby zaczął boleć to i tak wylądował by z bólem na pogotowiu a tam nikt raczej słodko nic by mu nie tłumaczył tylko robił to co do niego należy. Druga wizyta ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu wcale nie przebiegła tragicznie. Synek wiedział gdzie jedziemy i w jakim celu i nie protestował ani nie zapierał się nogami na wejściu. Owszem przy naprawie ząbka płakał ale nie z bólu tylko z obawy. Już po pierwszej wizycie powiedział że nie czuł bólu po zastrzyku tylko po prostu się bał.To dziecko więc nie można mu wytłumaczyć wszystkiego w taki sposób jak osobie dorosłej. Dzieci widzą świat inaczej niż my dorośli i nie wszystko da się im wytłumaczyć w taki sam sposób. Pełen podziw dla personelu za cierpliwość, uśmiech i opanowanie w takich warunkach pracy. BRAWO! Co do cennika to nie różni się diametralnie od stomatologów u których byliśmy do tej pory. Jestem z Wejherowa i jeździmy do stomatologa WIEWIÓR-KA do Gdańska bo tylko tam jak na razie ktoś potrafi pomóc nam w leczeniu zębów naszego dziecka. Jeżeli nie mają Państwo już pomysłów na przekonanie dziecka do dentysty a czas leczenia ząbków goni to naprawdę gorąco polecam ten gabinet. W naszym przypadku to strzał w dziesiątkę a mieliśmy już wizję na zabieg leczenia zębów syna w znieczuleniu ogólnym(zabieg operacyjny) na co nie chcieliśmy się zgodzić w obawie jak to przed każdą operacją czy to u osoby dorosłej a tym bardziej u dziecka. NA PRAWDĘ GORĄCO POLECAM!