Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia Siamchuk - opinia Super! Serdecznie polecam! Dr. Dominik jest dobrym fachowcem oraz ma super...
~Kasia Siamchuk
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 13 czerwca 2023

Emilia - opinia Polecam dużym i małym pacjentom!
~Emilia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lutego 2023

Justyna Cz - opinia 3 dzieci korzysta i sa zadowolone ale przede wszystkim fachowo zadbane Zawsze...
~Justyna Cz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 października 2022

mama Jasia - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie nawet z malutkimi dziećmi - szczególnie dr Bielińską! Ma...
~mama Jasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 czerwca 2021

Mama - opinia wątek zamknięty A ja uważam że robienie zębów dziecku na siłę to nie metoda mój synek miał...
~Mama
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

Mama Julii - opinia wątek zamknięty Polecam! Przyjazny personel z podejściem do dzieci. Plombowanie zęba udało...
~Mama Julii
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 stycznia 2020

Profesjonalizm. Miejsce dla dzieci niepełnosprawnych wątek zamknięty Dzisiaj bylam z moim dzieckiem pierwszy raz w tej klinice. Z czystym...
~Jola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 października 2019

Wewiór k wątek zamknięty Polecamy z calego serca gabinet stomatologiczny Wewiórk k córka panicznie...
~Monika Breska zadowolona matka i
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2019

nie dentysta a magik wątek zamknięty Po wejściu do kliniki ze szczerym, pięknym uśmiechem wita nas Pan Tomasz....
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2019

Polecam dr Piosik wątek zamknięty Jestem w szoku po wpisie mamy Otylii bo moje doświadczenia z tą lekarską i...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 czerwca 2019

Przestrzegam rodziców przed Wiewiorka! wątek zamknięty Do wiewiorki trafiłam z trzylatkiem.Chodzimy regularnie od 1.5roku na...
~Martyna
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 marca 2017

wiewiór-Ka POLECAM wątek zamknięty Ja natomiast jestem zadowolona z dwóch jak do tej pory wizyt w gabinecie...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 maja 2018

Dziękuję wątek zamknięty Bardzo dziękuję Pani Ewie za odbudowę ząbków naszej córki. W innych...
~Katarzyna Wałaszkowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2018

Miejsce przyjazne dzieciom wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna wizyta synka. Polecam
~Ewa Rogalska ogalska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

Super , bardzo polecam! wątek zamknięty Mój synek był dzisiaj pierwszy raz u stomatologa , wszystko przebiegło...
~Bogusława
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

wspaniała Pani Doktor wątek zamknięty Moja córeczka jest dosyć trudnym pacjentem ale dzięki spokojnej i opanowanej...
~mamaZuzki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

Szczerze POLECAM wątek zamknięty Podejście do dziecka rewelacyjne ! Pani Doktor cierpliwa i zawsze...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 września 2017

Dentysta godny polecenia wątek zamknięty Gorące podziękowania Pani doktor Ewie i całemu zespołowi za pomoc i...
~Ilona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2017

Na Wiewiórce można polegać! wątek zamknięty Mieszkam w Szkocji i gdy tamtejsi specjaliści zadecydowali, że wyrwanie 8...
~Mariusz Muller
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lipca 2016

Szok - tragiczna decyzja wątek zamknięty Ponieważ lekarz naszego dziecka wyjechał akurat na szkolenie. zdecydowaliśmy...
~Andrzej
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
60

postów

51

wątków

do góry