Widok

witam

Witam wszystkich bardzo gorąco jestem rowerzystką z Tczewa i szukam towarzyszy do wspólnej jazdy.Nie tylko przejażdzki po asfalcie ale i po lasach wchodza w rachubę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzyżak napisał(a):

> zdziwisz sie jak sie kiedys karniemy :D

Kto wie? Może na jakimś marathonie soszowym? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rB napisał(a):

> obawaima sie Yary że twoja pompka by tego nie wytrzymało.

pompka OK. Gorzej z kolanami. Ostatnio nie strzeliłem prezesowi, a pod wiatr dłuższe zmiany dawałem niż on. Tylko kolana mnie potem bolały jak za kocich czasów... :D

dodam, że prezes jeździ w czapce z daszkiem do tyłu, co daje mu przewagę... i rower ma ładny... :|

najważniejsze to więcej bananów... więcej batonów... więcej policjantów... więcej lekarzy... świeże mózgi... świeże mózgi... :E
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kathy jesli mogłabys to pisz na maila bike_83@interia.pl bo to na wp nie działa:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rowerzystka napisał(a):

> Kathy napisał(a):
>
> > Serio mówisz? Bo ja jestem z tej samej mieściny i też
> narzekam
> > na brak towarzystwa do jazdy. Bo rajd raz na tydzień to za
> > mało, a w tygodniu samej mi się nie chce, a potem kondycja
> > podła :(
>
> a w te rajdy to gdzie smigasz??W tyg chetnie bym sie gdzies
> przejechala tylko musialybysmy sie jakos zgrac.Jesli masz
> jakies propozycje to wyslij mi cos na maila.Pozdrawiam


Postaram się cos sensownego wymyślić i napisac jak najprędzej :). Stwierdziłam ostatnio, że trzeba obejrzeć z bliska szlaki PTTK w okolicy. A jeśli chodzi o rajdy, to jak ktoś z Trójmiasta coś organizuje, to staram się jechać (choć nie wiem, czy smigać :) )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bikero jesli mogłbys to pisz na maila bike_83@interia.pl
bo to a wp.pl nie dziala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanie Masz moze krotkie wlosy??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co za bezczelny bekart! :D dorobilo sie to to marnego aluminowego treczka po 60% przecenach i tera kozak wielki hehe Slawek mam propozycje...wstaw zdjecia swoich wszystkich poprzednich rowerow i wtedy pogadamy o gustach a ja dostane nagrode "dobrego kolarza" za to ze nie wstydzilem sie z Toba tyle jezdzic :D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzyżak napisał(a):

> co za bezczelny bekart! :D

czy bekart to odpowiednik gokarta, tyle że na pedały? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysłałam Ci maila, na adres na Interii. Jesli chodzi o moje włosy, to faktycznie, za długie nie są, choć znam wiele dziewczyn mających znacznie krótsze;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzyzak, wole to moje zółte szosopodobne od sunna :D

www.trek.gd.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
He he Krzyżak po tym,co o Tobie słyszałam to się wcale nie dziwię,że nie chcą z Tobą jeździć ;-) Kompleksów się można nabawić... :-)

Kathy pozdrowienia :-) Do następnego rajdu :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, bo jak Kolega Krzyżak nie umie się dostosować do tempa grupy, to co to za trening? Niech sam jeździ, Kuba Przecinak jakiś. :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
plotki po trzykroc! :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słuchajcie, słuchajcie, słuchajcie, ON ponoć GOLI NOGI!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nogi goli się po to, żeby łatwiej było masować i wcierać maści różnej maści, a także opatrywać ewentualne rany po kraksach. Ponadto trzeba przyznać, że kłaki na cielsku są mało estetyczne - najbardziej pod pachami, ale też na kulochach nic nie przydają, poza tym, że wplątują się w nie muchy, a czasami gówno spod koła może się przylepić... :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Yary jeszcze Cie nie bylo na swiecie...jak byl zalozony najdluzszy watek na tym forum :)
zara go znajde, moment

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie przesadzaj nie musiałeś go za bardzo szukać pewnie skrót do tego wątku miałeś na pulpicie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kathy wysłalam Ci maila. czekam na odp:)Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rowerzystki na terenie samczym ;) ...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry