Widok
rB napisał(a):
> obawaima sie Yary że twoja pompka by tego nie wytrzymało.
pompka OK. Gorzej z kolanami. Ostatnio nie strzeliłem prezesowi, a pod wiatr dłuższe zmiany dawałem niż on. Tylko kolana mnie potem bolały jak za kocich czasów... :D
dodam, że prezes jeździ w czapce z daszkiem do tyłu, co daje mu przewagę... i rower ma ładny... :|
najważniejsze to więcej bananów... więcej batonów... więcej policjantów... więcej lekarzy... świeże mózgi... świeże mózgi... :E
> obawaima sie Yary że twoja pompka by tego nie wytrzymało.
pompka OK. Gorzej z kolanami. Ostatnio nie strzeliłem prezesowi, a pod wiatr dłuższe zmiany dawałem niż on. Tylko kolana mnie potem bolały jak za kocich czasów... :D
dodam, że prezes jeździ w czapce z daszkiem do tyłu, co daje mu przewagę... i rower ma ładny... :|
najważniejsze to więcej bananów... więcej batonów... więcej policjantów... więcej lekarzy... świeże mózgi... świeże mózgi... :E
rowerzystka napisał(a):
> Kathy napisał(a):
>
> > Serio mówisz? Bo ja jestem z tej samej mieściny i też
> narzekam
> > na brak towarzystwa do jazdy. Bo rajd raz na tydzień to za
> > mało, a w tygodniu samej mi się nie chce, a potem kondycja
> > podła :(
>
> a w te rajdy to gdzie smigasz??W tyg chetnie bym sie gdzies
> przejechala tylko musialybysmy sie jakos zgrac.Jesli masz
> jakies propozycje to wyslij mi cos na maila.Pozdrawiam
Postaram się cos sensownego wymyślić i napisac jak najprędzej :). Stwierdziłam ostatnio, że trzeba obejrzeć z bliska szlaki PTTK w okolicy. A jeśli chodzi o rajdy, to jak ktoś z Trójmiasta coś organizuje, to staram się jechać (choć nie wiem, czy smigać :) )
> Kathy napisał(a):
>
> > Serio mówisz? Bo ja jestem z tej samej mieściny i też
> narzekam
> > na brak towarzystwa do jazdy. Bo rajd raz na tydzień to za
> > mało, a w tygodniu samej mi się nie chce, a potem kondycja
> > podła :(
>
> a w te rajdy to gdzie smigasz??W tyg chetnie bym sie gdzies
> przejechala tylko musialybysmy sie jakos zgrac.Jesli masz
> jakies propozycje to wyslij mi cos na maila.Pozdrawiam
Postaram się cos sensownego wymyślić i napisac jak najprędzej :). Stwierdziłam ostatnio, że trzeba obejrzeć z bliska szlaki PTTK w okolicy. A jeśli chodzi o rajdy, to jak ktoś z Trójmiasta coś organizuje, to staram się jechać (choć nie wiem, czy smigać :) )
co za bezczelny bekart! :D dorobilo sie to to marnego aluminowego treczka po 60% przecenach i tera kozak wielki hehe Slawek mam propozycje...wstaw zdjecia swoich wszystkich poprzednich rowerow i wtedy pogadamy o gustach a ja dostane nagrode "dobrego kolarza" za to ze nie wstydzilem sie z Toba tyle jezdzic :D
Nogi goli się po to, żeby łatwiej było masować i wcierać maści różnej maści, a także opatrywać ewentualne rany po kraksach. Ponadto trzeba przyznać, że kłaki na cielsku są mało estetyczne - najbardziej pod pachami, ale też na kulochach nic nie przydają, poza tym, że wplątują się w nie muchy, a czasami gówno spod koła może się przylepić... :D