Widok

wizyta w salonie

W salonie bylam tylko raz w kwietniu 2016. Trafilam z przypadku znalazlam oferte w internecie i wydawalo sie ok. W salonie bardzo czysto i to napewno na plus. Zachowuja wysoki standard higieny narzedzia sa wysterylizowane lub jednorazowe. Robilam manicure i pedicure hybrydowy oraz zabieg na twarz. Po 1,5 tyg lakier z dwóch paznokci u rak calkowicie sie odkleil. Hybryde robie od kilku lat, w roznych salonach zawsze utrzymywala sie 3 tyg. Co do zabiegu na twarz Pani skasowala mnie 150zl zamiast 110 jak w cenniku. Zorientowalam sie dopiero w domu ze cena jest wyzsza. Nie wykonala zadnego dodatkowego zabiegu co mogloby podniesc cene takze jestem zaskoczona. Jesli nawet, nalezy w trakcie zabiegu zapytac czy wykonac cos dodatkowo za dodatkowa cene. Nie zostalam o tym poinformowana.
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 5
 
jakość usług: 2
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
3.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwi mnie opinia zamieszczona po 4 miesiącach od wizyty. Jak sie wykonuje hybrydę od lat to zdarza się że zejdzie z dwóch paznokci, bo płytka jest osłabiona. Co do zabiegu na twarz to proszę się zorientować w cenniku, zabiegi różnią się ceną w zależności od tego jakie kosmetyki są stosowane. Szkoda że takich kwestii nie wyjaśnia Pani od razu - wówczas miałby Pani szansę dowiedzieć się dlaczego ten akurat zabieg u Pani tyle kosztował.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry