Metamorfozy Morena

Salony kosmetyczne Paznokcie Medycyna estetyczna

Gdańsk, prof. Mariana Raciborskiego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia wątek zamknięty Polski peeling ziołowy rewelacja w przypadku mojej trądzikowej cery :)...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 stycznia 2021

Paznokcie hybrodowe super wątek zamknięty Paznokcie wytrzymały prawie 3 tygodnie, ściągałam tylko ze względów...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 lipca 2019

Super gabinet wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, korzystałam kilkukrotnie z różnych zabiegów,...
~maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 stycznia 2017

wizyta w salonie wątek zamknięty W salonie bylam tylko raz w kwietniu 2016. Trafilam z przypadku znalazlam...
~kilentka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

wzór gabinetu wątek zamknięty Tak powinien wygladac gabinet. Atmosfera też powinna służyć jako wzór....
~asia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Zadowolona Klientka wątek zamknięty Do salonu trafiłam dzięki dobrym opiniom w internecie i po wizycie przychylam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Przede wszystkim relaks wątek zamknięty Z usług tego gabinetu korzystałam już wielokrotnie i zawsze wychodzę...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2016

Bardzo dobry salon - zaangażowanie i profesjonalizm. wątek zamknięty Bardzo dobry salon - zaangażowanie i profesjonalizm. Właścicielka potrafi...
~alraka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

karboksyterapia wątek zamknięty Jestem stałą klientką gabinetu.Polecam wszystkim zabieg karboksyterapii...
~zuzanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Fajne miejsce polecam wątek zamknięty Bardzo mi się podoba gabinet, fajna obsługa i dobrze wykonany za zabieg, będę...
~Majka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Byłam w gabinecie już kilka razy i mogę śmiało wystawić pozytywną ocenę. Sam...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 grudnia 2015

Polecam :) wątek zamknięty Z usług Metamorfozy Morena korzystałam już wiele razy. Gabinet ma szeroką...
~Ela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2015

Gorąco polecam !!! wątek zamknięty Trafiłam przypadkiem na to miejsce i już tam zostałam. Korzystałam z usług...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 września 2015

Ilo Szpilo - opinia wątek zamknięty Gabinet na 5! Fachowa obsługa, duży wybór zabiegów i dobra cena za oferowaną...
~Ilo Szpilo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lutego 2015

Szczerze polecam !!! wątek zamknięty Metamorfozy Morena - gabinet kosmetyczny który mogę szczerze polecić. Zabiegi...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

Polecam! wątek zamknięty Jako doświadczona bywalczyni salonów kosmetycznych mogę śmiało powiedzieć, że...
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

oczyszczanie i deplilacja wątek zamknięty Szybko bez zbednego czekania.
~lovelas
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

POLECAM!!!! wątek zamknięty Byłam trzy razy w gabinecie Metamorfozy Morena - jestem bardzo zadowolona z...
~Anielka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lutego 2015

Polecam serdecznie wątek zamknięty Przyjemna atmosfera, przytulny i elegancki wystrój, bardzo czysto. Zabiegi na...
~ANNA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Magdalena - opinia wątek zamknięty Drogie Panie serdecznie polecam. Profesjonalne zabiegi z super kosmetykami....
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry