Widok

wrastające włoski

witam drogie Panie, mam ogromny problem- jak w tytule wrastające włoski. Co prawda czytałam na różnych forach różne rady jak to pokonać, walczyc z tym ale co forum to troszke inne rady. Ogólnie najlepiej pokraktować skóre pellingem, szorować, suszyć, nawilżać. A jakie są wsze doświadczenia, praktyki, dobre rady? Dodam , że chodzi o miejsce bardziej delikatne niż nogi. Czuje ogromny dyskomfort z tym związany i nie wiem juz jak z tym walczyć. Może któraś z Was ma dobry sposób, aby choć troszkę zwalczyć ten problem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na włoski na nogach używałam "folisan" (chyba tak się to nazywało). Nic nie wrastało. Smarowałam raz od razu po depilacji. Mąż po goleniu zawsze miał całą szyję w krostach-czerwonych, potem białych. Po posmarowaniu tym po goleniu nic się nie działo. Było dokładnie widać, w którym miejscu posmarował, a w który nie, bo tam gdzie niedokładnie posmarował od razu było krostki. Właściwie on teraz głównie tego używa, bo preparat jest na bazie salicylianów, a ja ani w ciąży ani karmiąc nie powinnam używać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm... nie słyszałam o tym, ale na salicylany niestety bardzo wiele osób na uczulenie (również ja). Też mam kłopot z wrastającymi włoskami :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
krem pilarix w aptekach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może w tej sprawie pomoże depilacja pastą cukrową, niweluje ona efekt wrastania włosów jak żadna inna metoda.Włosy poddane depilacji pastą nigdy się nie urywają i odrastając mają łagodne zaokrąglone zakończenie, wówczas włos ma duże trudności w zahaczeniu się o brzegi mieszka włosowego i ponownemu wrośnięciu, jak to ma się w innych metodach depilacji.Ja wykonuję taką depilację, zapraszam na moją stronę http://www.rozany-ogrod.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
W miejscach delikatniejszych, a u mnie do takich miejsc zaliczają się nawet pachy polecam stosowanie kremów przeciw wrastaniu włosków. W tym artykule kobieta.pl/uroda/twarz-i-cialo/zobacz/artykul/tend-skin-twoj-sposob-na-wrastajace-wloski robią recenzję jednego z kosmetyków, które stosowałam. Bardzo dobry, polecam. Jeśli chodzi o pilingi to można sobie robić tylko trzeba wybierać te delikatniejsze i nie szorować tak skóry..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej. Polecam ci depilator IPL, wtedy znika problem wrastających włosków :) ja mam b-shine blush od beautifly.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam duży problem z wrastającymi włosami okazało się ze maszynki których używam są po prostu tępe i przez to włosy wzrastały. Nie pomagały peelingi ani szczotkowanie. Ostatnio na grupie na fb ktoś wrzucił maszynkę estrid ze niby cudo. Nie wierzyłam ale z kodem wyszło to ok 14 zł wiec zaryzykowałam i się zakochałam. Kiedyś na sama myśl o depilacji chciało mi się płakać bo wiedziałam ze będę miała znow wrośnięte włosy . Nie mówię ze problem zniknął w 100% bo jeszcze czasami mi się cos pojawia ale nie ma tego tylko co wcześniej.
Jak ktoś chce to wrzucam mój kod
https://estrid.com/r/loot624ddb8593084
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (130 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował? (28 odpowiedzi)

Jak w temacie :) Warto zainwestować? Jeśli tak, to czy możecie polecić jakiegoś konkretnego...

do góry