Widok

wszywany stanik?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej dziewczyny, czy ktoras z was wszywa stanik w sukienke? ja mam problem co robic, na przymiarce pewnie mi doradza, ale sama nie wiem, czy to sie sprawdza? dodam, ze mam sukienke bez ramiaczek.

dzieki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam bo nie było u mnie innej opcji :) było jak najbardziej ok

http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam ciezka suknie bez ramiaczek i probwalysmy w salonie wszyc stanik..no niestety...nie zdało egzaminu.. biust mi opadal( bo jak to panie w salonie mowia "mam ciezki" bust) a sukienka nie leżala, takze ja nie polecam


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam wszywany stanik

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja myślę, że to zalezy od biustu.
Ja mam dość duży i "cięzki" i takie coś niestety nie zdaloby egzaminu...1. biust opadnie 2. inaczej juz gorset lezy... jak ma się mały biust to nie ma problemu :)

image



http://kozlowskagnieszka.wordpress.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki dziewczyny!

ja mam "lekki" biust (czyt. za maly jak na moj gust ;)) i bardzo lekka suknie, moze wiec u mnie by sie sprawdzil.

a jaki stanik mozna wszyc? taki normalny bez ramiaczek? (mam suknie bez ramiaczek).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ubieram normalny, może to tylko takie moje mylke wyobrażenie, ale
jednak jak nie ma ramiączek to sie różne sytuacje mogą zdażyć, mam wrażenie, ze ten wszyty stanik będzie się ruszał razem z sukienką a nie z moimi piersiami ... ja to tańców nie mam, ale tak sobie myślę, że jakby cos się ześliznęlo w tańcu, czy ktoś by coś pociągną, zachaczył, to tak głupio, 4 cycki: 2 gołe, i 2 w sukience ....

papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja musze wszyc stanik, bo mam gołe plecy (sznurowanie gorsetu na gołych plecach) mam rozmiar C, stanik wszyst dość ciekawie;) skakałam w tym gorsecie itp i piersi na swoim miejscu były... otóż kupiłam stanik ciutke wiekszy niz normalnie, krawcowa odpruła wszystko, zostały same miseczki, "zblizyła je do siebie", czyli zszyła ta odległość między miseczkami (tak o połwe) i wszyła w gorset. Wyszło suuuuper! nic mi sie nie rusza i nie wypada i nie opada;)

mam nadzieje, ze nie opisałam tego zbyt zagmatwanie...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ee, to super :) no i przy gołych plecach to faktycznie jedyne rozwiązanie :)

papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli gorset jest dobrze uszyty i jest odpowiednio ciasny to żaden stanik w sumie nie jest potrzebny. Ja noszę rozm. 70C i w swojej sukience mam wszyte miseczki ale tylko ze względów estetycznych - dekolt ładniej wygląda z miszeczkami niż bez nich.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
k_anilorak napisał(a):

> Jeśli gorset jest dobrze uszyty i jest odpowiednio ciasny to
> żaden stanik w sumie nie jest potrzebny. Ja noszę rozm. 70C i w
> swojej sukience mam wszyte miseczki ale tylko ze względów
> estetycznych - dekolt ładniej wygląda z miszeczkami niż bez
> nich.
>
dokładnie tez po to wszyłam swoje miseczki;)
sam gorset tez mi sie trzyma, jest ładnie na piersiach wyprofilowany, ale jak miseczki podnoszą mi biust czuję sie pewniej a efekt wygląda super;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki dziewczyny, wszystko sie okaze na przymiarce. ja pewnie bede musiala wszyc chociazby po to, zeby nie bylo "dziury" w dekolcie, natura poskapila mi piersi i musze nadrabiac ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam ten sam problem i oczywiście też bedę wszywała, tylko że trzeba kupić dobry push up :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokladnie, a i z tym problem. w koncu kupilam stanik, ktory w miare mi odpowiada, ale nie powiem, zeby powalal... a ty znalazlas cos dobrego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze nie szukałam stanika, ale wiem że bedę miała z tym problem ogólnie wydaje mi sie że jest mały wybór
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam kupione dwa, ale z zadnego nie jestem do konca zadowolona... moze bedzie inaczej jak sie go wszyje, zobacze. powodzenia w kazdym razie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam w swojej sukni wszyty stanik powniewaz nic innego nie zdalo egzaminu...kupilam zwykly stanik z odpinanymi ramiaczkami i panie w salonie wszyly mi ten stanik oraz wszyli mi cienikutkie raniaczka do sukni aby podczas tancow mi nie spadla....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A możesz podać jakich firm masz staniki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupowalam jakis najtanszy stanik aby pozniej moglabym go nosic...wypruje sobie z sukni i mozna nosic

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam wszywany stanik, polecam - wszystko było na swoim miejscu :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam kolezankę tancerke, ona ma wszystkie sukienki w których tanczy na zawodach, bez plecow i wiem ze wszytskie jej kolezanki jak i ona własnie wszywaja miseczki badz gotowe najtansze staniki i mimo intensywnego ruchu wszytsko jest na swoim miejscu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bede miala wszyty. Kupilam zwykla, gladka bardotke bez ramiaczek.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sluchajcie
co polecacie zrobic ?
Mam sukienke bez ramiaczek? Stanik silikonowy czy wszyc stanik w sukienke?Czy ktos ma doswiadczenie z samoprzyklejanym stanikiem silikonowym ;)
dzieki i pozdrawiam

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
free77 napisał(a):

> sluchajcie
> co polecacie zrobic ?
> Mam sukienke bez ramiaczek? Stanik silikonowy czy wszyc stanik
> w sukienke?Czy ktos ma doswiadczenie z samoprzyklejanym
> stanikiem silikonowym ;)
> dzieki i pozdrawiam
>
witaj :) na temat silikonowych staników był oddzielny wątek :)

http://www.maxmodels.pl/poleczka.html wizaż makijaż

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam stanik silikonowy, zakladam go wlasnie do bluzek bez plecow :) jestem ze swojego zadowolona :) trzyma sie jak nalezy :)


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak jest z ubraniem go pod suknie slubna ;))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tego nie wiem, bo nigdy nie probowalam, mam miseczki wszyte w sukni...


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli ma sie gorset i chce sie tylko podniesc lekko biust, to ja bym wybrala stanik silikonowy i bym nie wszywalas stanika. silikonowy nawet jak by sie odkleil to przeciez gorset jest obcisniety i chyba taki stanik sie nie wydostanie...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam suknie bez ramiaczek i nie wszywałam stanika w suknie tylko panie w salonie poleciły mi przyszycie stanika poprostu do sukni na ostatniej przymiarce zaznaczyły w którym miejscu mają to zrobić i go przyszyły, przez całe wesele było super a skakałam jak nigdy aż się dziwię skąd miałam tyle energi, za to na seje fotograficzną która miała miejsce w innym dniu nie przyszyłam już tego stanika i myślała że dostanę świra suknia mi opadała a wraz z nia stanik, warunek to dobrze dopasowany stanik tak żeby się nie zsuwał z pleców

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0