Widok

wyburzenie ścianki

Mam w mieszkaniu ściankę która oddziela kuchnie i pokój, jest pusta w środku nawet jak się popuka to słychać chciałabym ją usunąć żeby powiększyc kuchnię nie jest duża ma wymiary 150x250 wysoka,ale w tej ściance są 3 gniazdka na prąd i kontakt do włączenia lamp wiszących, i tu się rodzi moje pytanie czy można ją wywalić? o ile na gniazdkach mi nie zależy to włącznik lamp gdzieś musi być, czy to jest mozliwe i czy koszty byłyby jakieś wielkie? byłabym wdzięczna na kilka wskazówek
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zanim wyburzymy ściankę działową wybrał bym się do spółdzielni o pozwolenie i poinformowanie. Następnie odłączamy gniazdka od puszki, a potem burzymy ścianę. Czy sens jest zatrudniania fachowca? Według mnie raczej nie, wystarczy dobry młot i silny mężczyzna. Koszt to około 190 zł za m2 + kontener na gruz czyli około 200 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
możemy sie podjąć tego dzieła witek.remonty@go2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za 190 zł za m2 to i ja mogę wyburzyć:)
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
USŁUGI REMONTOWE PIKULSKI 502-519-197
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Pytanie dotyczące planowania remontu domu (3 odpowiedzi)

Jesteśmy w fazie remontu domu opartego na pomysłach na serwetce (północne Toronto, bliźniak z lat...

Jakie schody? - co polecacie (53 odpowiedzi)

Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie dotyczące schodów...

Jaka podłoga do mieszkania? (43 odpowiedzi)

Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę wybrać. Opcji jest...

do góry