Widok

wydzielenie garderoby "szafą"

witam
mieszkam w starym bloku,klasyk srodkowe mieszkanie w 4ro pietrowcach, 2 pokoje jeden przechodni do kuchni i ten przechodni to nasze krolestwo,
chcemy je urządzić po swojemu(choc juz tu 5 lat mieszkamy) ale ciagle sie nam koncepcje zmieniaja, juz i tak wyrzucilismy polowe mebli po tesciach ale potrzebujemy szafy i regalow na ksiazki,
i teraz tak: pokoj nie cale 5m/3,2m na scianie 5 jest dwoje drzwi(harmonijki) odsuniete od rogow o ok 50cm na jednej 3,2 scianie okno ktore od roga tez daje ok 50cm ,na scianie z drzwiami stoi komoda ze sprzetem i tv,glosniki, pod oknem mam stol z krzeslami

mysle nad zrobieniem garderoby szafa(murowac nie chce) tzn postawic ja plecami do pokoju i zrobic taki kacik na wszystko a plecy zagospodarowac tak zeby byla farba ta co na scianie zabudowanej(lub jakas pasujaca tapeta), tylko teraz moj problem to czy takie cos wystarczy o szerokosci 1m(ok 50cm przejscia 50cm szafa) od sciany, czy trzeba wiecej no i tak 2/2,5m glebokie, i wtedy mam wolna te sciane powiesze tam obraz ew. mala komode lub rogowke(teraz mam wersalke)

no i pytanie czy ktos tak robil? jak to sie sprawdza, bo jakos tak nie chce stawiac szafy sypialnianej w pokoju bo wydaje mi sie ze optycznie bardzo zagraci pokoj i mi sie srednio podoba taki grzmot, a to bedzie mialo wiecej miejsca do zapakowania wiec inne meble nie beda potzrebne jednak to zawsze znaczne pomniejszenie pokoju.
no i jakie drzwi? czy kotara czy jakies skladane? prosze o porady i pomysly,
mam na zmiane koncepcji jeszcze duzo czasu ale ciagle kombinuje i wykombinowac nie moge ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
garderoba jak najbardziej
zawsze masz wszystko w jednym miejscu
moge dac namiary na Pana Łukasza 510 759 002
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, rozrysuję Pan to na kartce, lub na komputerze i podeśle mi. To powiem Panu co można z tym zrobić i ile to by kosztowało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, rozrysuję Pan to na kartce, lub na komputerze i podeśle mi. To powiem Panu co można z tym zrobić i ile to by kosztowało.

w poprzedniej odpowiedzi,wpisałem błędny email.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za namiary, ale robilabym to wlasnymi silami.
a chodzilo mi o funkcjonalnosc "odważnego" rozwiazania, i czy ktos np zaluje ze tak zrobil
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (181 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

Pytanie dotyczące planowania remontu domu (3 odpowiedzi)

Jesteśmy w fazie remontu domu opartego na pomysłach na serwetce (północne Toronto, bliźniak z lat...

Jakie schody? - co polecacie (53 odpowiedzi)

Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie dotyczące schodów...

do góry