Widok

wymiana hydrauliki

nakresle sytuacje (mieszkanie w 4pietrowej plycie): do wymiany cala instalacja, przesuniecie sedesu (bedzie na stelazu), doprowadzenie i odprowadzenie prysznica (w innym miejscu niz teraz wanna), wymiana odplywu od pralki, polozenie nowych rur utrudnione o tyle ze trzeba delikatnie kuc z uwagi na cienkie sciany; ogolnie sprawa moze byc ciut trudniejsza technicznie niz standardowo, ale... hydraulik zaspiewal 1000 (slownie: tysiac) zlotych za calosc (bez montazu!) i uznal ze to robota na 2 dni; moge sie nie orientowac w cenach ale 500 (slownie: piecset) zlotych za dzien roboty obojetnie jaka by ona nie byla to "chyba" jednak przesada; moze ktos wyrazi swoja opinie? moze ktos mial zblizone prace w lazience i poda ich koszt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
jestem wykonawcą i niestety nie mam dobrych wiadomości. ja za taką usługe biore ok 800 zł ale pod warunkiem, ze robie całą łazienke. na gotowo. i nestety takie są realia. cena jest taka ze względu na ściany z zelbetonu które trzeba traktowac tarczą diamentową. 1 tarcza kosztuje ok 100zł a często trzeba 2 szt. do tego kucie młotem. trzeba sie napocic i to nie wąsko. tak to wygląda.

REMONTY 505837041 REMONTY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie (28 odpowiedzi)

Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają są zwykle drogie, a...

Jakie schody? - co polecacie (54 odpowiedzi)

Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie dotyczące schodów...

Pytanie dotyczące planowania remontu domu (3 odpowiedzi)

Jesteśmy w fazie remontu domu opartego na pomysłach na serwetce (północne Toronto, bliźniak z lat...

do góry